Piłka nożna

Autor: pixabay.com Sędzia piłkarski, faul

Real Betis wygrywa 2:0 z Cadiz w meczu 24. kolejki La Liga

2024-02-09 7:00

W 24. kolejce La Liga, Cadiz zmierzył się z Realem Betis na stadionie Nuevo Mirandilla w Cádiz. Mecz odbył się 9 lutego 2024 roku o godzinie 21:00. W tym spotkaniu Cadiz nie zdobył żadnego gola, a Real Betis wygrał 2:0.

Poprzednie mecze Cadiz - Real Betis

W ostatnich trzech meczach między Cadizem a Realem Betis padły następujące wyniki. Pierwszy mecz, rozegrany na stadionie Nuevo Mirandilla w Cádiz, zakończył się remisem 0:0. Drugi mecz odbył się na stadionie Benito Villamarín w Sewilli, gdzie Cadiz pokonał Real Betis 2:0. Ostatni mecz również rozegrano na stadionie Benito Villamarín w Sewilli, tym razem jednak zakończył się remisem 1:1. Stosunek bramek w rozegranych meczach Cadiz: 3, Real Betis: 1

W pierwszej połowie dzisiejszego meczu Cadiz z Realem Betis, który odbył się w Cádiz, gospodarze nie zdołali zdobyć żadnej bramki. Jednak już w 6 minucie Willian Jose, zawodnik Realu Betis, strzelił gola dla swojej drużyny, dając jej prowadzenie 1:0.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Cadizu z Realem Betis, który odbył się w Cádiz, gospodarze nie zdołali odwrócić losów spotkania. Ilość goli z pierwszej połowy {'Cadiz': 0, 'Real Betis': 1} zmieniła się na końcowy wynik {'Cadiz': 0, 'Real Betis': 2}. Na początku drugiej połowy, w 46 minucie, gracz o nazwisku Fornals strzelił gola dla Realu Betis, podwyższając prowadzenie swojej drużyny. W tej samej minucie trener Cadizu dokonał zmiany w składzie - Juanmi wszedł na boisko, zastępując Alejo.

W 53 minucie Juanmi otrzymał żółtą kartkę za faulowanie przeciwnika. Kolejną żółtą kartkę otrzymał Sokratis z Realu Betis w 65 minucie za podobne przewinienie. W 69 minucie trener Cadizu dokonał dwóch zmian - Fernandez wszedł na boisko, zastępując Escalante, a Guardiola zastąpił Sobrino. W odpowiedzi trener Realu Betis wprowadził Rodriego na boisko w miejsce Ezzalzouliego w 70 minucie. W dalszej części meczu obie drużyny dokonywały kolejnych zmian personalnych.

W 78 minucie Avila wszedł na boisko, zastępując Williana Jose w Realu Betis, a Carvalho zastąpił Fekira. W 82 minucie Gomez wszedł na boisko w drużynie Cadizu, zastępując Navarro. W ostatnich minutach meczu trener Realu Betis dokonał dwóch zmian - Altimira wszedł na boisko, zastępując Fornalsa, a Ruibal zastąpił Rocę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem: Cadiz: 0, Real Betis: 2.

Gole oczekiwane 0.75 1.06

Podsumowując sytuację drużyn Cadiz i Real Betis, przed meczem Real Betis zajmował 8. miejsce w tabeli, mając na koncie 8 wygranych meczów, 11 remisów i 4 porażki, co dawało im łącznie 35 punktów. Natomiast Cadiz znajdował się na 18. miejscu z bilansem 2 zwycięstw, 11 remisów i 10 porażek, co przekładało się na sumę punktów wynoszącą 17. W spotkaniu między tymi drużynami zwyciężył Real Betis, zdobywając tym samym kolejne 3 punkty. Po dodaniu tych punktów aktualna sytuacja prezentuje się następująco: Cadiz - 17 punktów, Real Betis - 38 punktów.

La Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Cadizem a Realem Betis, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Osasuny z Cadizem odbędzie się 17 lutego 2024 roku o godzinie 16:15 na stadionie El Sadar w Pampelunie. Natomiast Real Betis zmierzy się z Deportivo Alaves dzień później, czyli 18 lutego 2024 roku o godzinie 21:00 na stadionie Benito Villamarín w Sewilli. Będzie to kolejna okazja dla obu drużyn, aby zdobyć cenne punkty i kontynuować walkę w swoich ligowych rozgrywkach.