piłka nożna

Autor: pixabay.com Bramkarz wznawia grę

Skromne zwycięstwo Sevilli nad Atletico Madryt 1:0

2024-02-11 7:00

W dniu 11-02-2024 o godzinie 18:30 w miejscowości Sewilla na stadionie Ramón Sánchez Pizjuán odbył się mecz La Liga 24 kolejki pomiędzy Sevillą a Atleticiem Madryt. W tym spotkaniu Sevilla zdobyła 1 gola, a Atletico Madryt nie zdobyło żadnego.

Poprzednie mecze Sevilla - Atletico Madryt

W ostatnich trzech meczach między Sevillą a Atleticiem Madryt padły tylko 2 gole. Pierwszy mecz, rozegrany na stadionie Oracle Park w San Francisco, California, zakończył się remisem 1:1. Drugi mecz, który odbył się na stadionie Cívitas Metropolitano w Madrycie, zakończył się zwycięstwem Atletico Madryt 1:0. Ostatni mecz również odbył się na stadionie Cívitas Metropolitano w Madrycie i zakończył się zwycięstwem Atletico Madryt 1:0. Stosunek bramek w rozegranych meczach Atletico Madryt: 3, Sevilla: 1

W pierwszej połowie dzisiejszego meczu Sevilli z Atletico Madryt, który odbywał się w Sewilli, gospodarze wyszli na prowadzenie. W 15 minucie Romero strzelił gola dla drużyny Sevilli, dając jej przewagę. W 26 minucie zawodnik z Atletico Madryt, Witsel, otrzymał żółtą kartkę za brutalne zachowanie. Po pierwszej połowie wynik brzmiał: Sevilla 1 - Atletico Madryt 0.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Sevilli z Atletico Madryt, który odbył się w Sewilli, nie padły żadne gole. Wynik z pierwszej połowy utrzymał się do końca spotkania - Sevilla wygrała 1:0.

Na początku drugiej połowy, w 46 minucie, trener Atletico Madryt dokonał dwóch zmian. Gracz Depay wszedł na boisko, zastępując Moratę, a Molina zastąpił Barriosa. W 60 minucie kolejna zmiana w drużynie Atletico - Correa wszedł na boisko za Koke. W odpowiedzi na te zmiany, trener Sevilli dokonał dwóch zmian w 64 minucie. Sanchez wszedł za Navasa, a Suso zastąpił Torresa.

W 66 minucie kolejna zmiana w drużynie Atletico - Reinildo wszedł na boisko za Witsela. W 70 minucie zawodnik Sevilli, Suso, otrzymał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie. W 76 minucie En Nesyri z Sevilli został ukarany żółtą kartką za faul. W 78 minucie trener Sevilli dokonał kolejnej zmiany - Lamela wszedł na boisko za Romero. W 84 minucie Riquelme wszedł na boisko za Lino w drużynie Atletico Madryt.

W 88 minucie trener Sevilli dokonał dwóch zmian - Jordan wszedł za Sowa, a Pedrosa zastąpił En Nesyriego. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Sevilli.