Mecz piłkarski

Autor: Bartosz Orliński Mecz piłkarski

Wielkie emocje w meczu Pogoni Szczecin II - Cartusia Kartuzy, wynik 2:4

2023-11-27 12:00

W dniu 26-11-2023 o godzinie 12:00 w miejscowości Szczecin odbył się mecz pomiędzy drużynami Pogoń Szczecin II a Cartusią Kartuzy w ramach 18. kolejki III Ligi - Grupa 2. Ostateczny wynik tego spotkania to Pogoń Szczecin II: 2, Cartusia Kartuzy: 4.

Przebieg spotkania

W pierwszej połowie wczorajszego meczu Pogoni Szczecin II z Cartusią Kartuzy, który odbył się w Szczecinie, gospodarze zdobyli prowadzenie. W 16 minucie bramkę dla Pogoni Szczecin II strzelił Turski.

W drugiej połowie wczorajszego meczu Pogoni Szczecin II z Cartusią Kartuzy, który odbył się w Szczecinie, to gospodarze nie byli w stanie odwrócić losów spotkania. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla Pogoni Szczecin II. Jednak już w 48 minucie to Cartusia Kartuzy otworzyła wynik spotkania, a bramkę zdobył Gryszkiewicz. W 60 minucie Pogoń Szczecin II zdołała wyrównać dzięki trafieniu Turskiego.

Niestety, trzy minuty później Vidal ponownie wpisał się na listę strzelców, dając prowadzenie drużynie gości. W 74 minucie Lysiak podwyższył wynik na korzyść Cartusii Kartuzy, a ostatecznie Deja ustalił rezultat meczu na 4:2 dla gości w 82 minucie. Mecz zakończył się więc zwycięstwem Cartusii Kartuzy nad Pogonią Szczecin II.

Pomeczowe podsumowanie

Przed meczem Pogoń Szczecin II miała 29 punktów i zajmowała 6. miejsce w tabeli. Dotychczas wygrała 9 meczy, zremisowała 2 mecze i przegrała 7 spotkań. Natomiast Cartusia Kartuzy przed meczem miała 28 punktów i zajmowała 7. miejsce w tabeli. Dotychczas wygrała 8 meczy, zremisowała 4 mecze i przegrała 6 spotkań. Po meczu obie drużyny zdobyły po jednym punkcie. Obecnie Pogoń Szczecin II ma na swoim koncie 30 punktów, natomiast Cartusia Kartuzy ma nadal 28 punktów.

III Liga - Grupa 2 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Pogonia Szczecin II po rozegranym meczu z Cartusią Kartuzy zmierzy się teraz z zespołem Sokoła Kleczew. Spotkanie odbędzie się 2 marca 2024 roku na stadionie Miejskim Im. Floriana Krygiera w Szczecinie. Natomiast Cartusia Kartuzy będzie rywalizować z drużyną KP Starogard tego samego dnia i o tej samej godzinie na stadionie Gminnym w Kartuzach.