piłka nożna

Autor: pixabay.com Kibic na trybunach

Wyczyn Błękitnych Stargard w 90+3 minucie i wiele goli - Unia Solec Kujawski przegrywa 2:3

2024-03-03 7:00

W dniu 2 marca 2024 roku o godzinie 12:00 w miejscowości Solec Kujawski odbył się mecz pomiędzy drużynami Unia Solec Kujawski a Błękitnymi Stargard w ramach XIX kolejki III Ligi - Grupa 2. Wynik spotkania to 2 gole dla Unii Solec Kujawski i 3 gole dla Błękitnych Stargard.

W pierwszej połowie wczorajszego meczu Unia Solec Kujawski z Błękitnymi Stargard, który odbył się w Solec Kujawski, gospodarze zdobyli jednego gola, a goście dwa. W 9 minucie Marczak strzelił bramkę dla drużyny Błękitnych Stargard. W 45+2 minucie Prawucki również zdobył gola dla Błękitnych Stargard. Natomiast w 45 minucie Nawrocki strzelił bramkę dla Unii Solec Kujawski.

W drugiej połowie wczorajszego meczu pomiędzy Unią Solec Kujawski a Błękitnymi Stargard doszło do kilku istotnych wydarzeń. Po pierwszej połowie wynik był korzystny dla gości, którzy prowadzili 2:1.

Jednak w 59 minucie to zespół Błękitnych Stargard powiększył swoją przewagę, gdy gracz o nazwisku Marczak strzelił gola. Unia Solec Kujawski nie poddawała się i w 77 minucie udało im się zdobyć bramkę dzięki Mielcarekowi. Niestety, mimo starań gospodarzy, to Błękitni Stargard wyszli zwycięsko z tego starcia, kończąc mecz wynikiem 3:2.

W meczu pomiędzy drużynami Unia Solec Kujawski i Błękitni Stargard, zwycięstwo odniosła drużyna Błękitnych Stargard, zdobywając 3 punkty. Aktualnie Błękitni Stargard zajmują 12 miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 8 wygranych meczy, 3 remisy oraz 8 porażek. Ich aktualna suma punktów wynosi 27. Natomiast Unia Solec Kujawski zajmuje 17 miejsce w tabeli, wygrywając dotychczas tylko 3 mecze, remisując jeden i przegrywając aż 14 spotkań. Ich aktualna suma punktów wynosi jedynie 10.

III Liga - Grupa 2 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Unią Solec Kujawski a Błękitnymi Stargard, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz pomiędzy Zawiszą Bydgoszcz a Unią Solec Kujawski odbędzie się 9 marca 2024 roku o godzinie 13:00 na stadionie Im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy. Natomiast Błękitni Stargard zmierzą się z Flotą Świnoujście tego samego dnia o tej samej godzinie na stadionie Miejskim w Stargardzie Szczecińskim.