piłka nożna

Autor: pixabay.com Mecz piłkarski

Wygrana Unii Tarnów nad Chełmianką Chełm 2:1

2024-03-03 7:00

W dniu 2 marca 2024 roku o godzinie 12:00 w miejscowości Lubartów odbył się mecz pomiędzy Chełmianką Chełm a Unią Tarnów, należący do 19. kolejki III Ligi - Grupa 4. Wynik tego spotkania to: Chełmianka Chełm - 1, Unia Tarnów - 2.

W pierwszej połowie wczorajszego meczu Chełmianka Chełm z Unią Tarnów, który odbywał się w Lubartowie, gospodarze zdobyli jednego gola, a goście również. W 10 minucie Korbecki strzelił bramkę dla Chełmianki Chełm, natomiast w 28 minucie Mida zdobył gola dla Unii Tarnów.

W drugiej połowie wczorajszego meczu pomiędzy Chełmianką Chełm a Unią Tarnów, który odbywał się w Lubartowie, doszło do istotnych wydarzeń. Po pierwszej połowie, w której obie drużyny zdobyły po jednym golu, wynik był remisowy. Jednak w 67 minucie to Tkachuk z Unii Tarnów strzelił gola, dając swojej drużynie przewagę. Mimo starań Chełmianki Chełm, która próbowała odrobić straty i zdobyć kolejnego gola, nie udało im się zmienić wyniku.

Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem: Chełmianka Chełm: 1, Unia Tarnów: 2.

W meczu pomiędzy Chełmianką Chełm a Unią Tarnów zwyciężyła drużyna Unii Tarnów, zdobywając 3 punkty. Obecnie Chełmianka Chełm zajmuje 7. miejsce w tabeli, mając na koncie 10 wygranych meczów, 2 remisy i 7 porażek, co daje im sumę punktów równą 32. Natomiast Unia Tarnów plasuje się na 8. miejscu w tabeli, wygrywając dotychczasowe 8 mecze, remisując w 4 spotkaniach i przegrywając w 7 meczach. Ich aktualna suma punktów wynosi 28.

III Liga - Grupa 4 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu pomiędzy Chełmianką Chełm a Unią Tarnów, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Wisłoka Dębica z Chełmianką Chełm odbędzie się 9 marca 2024 roku o godzinie 15:00 na stadionie Miejskim w Dębicy. Natomiast Unia Tarnów zmierzy się z Avią Świdnik tego samego dnia o godzinie 14:00 na stadionie Miejskim w Tarnowie.