piłka nożna

Autor: pixabay.com Radość kibiców na trybunach

Wyrównane siły: Remis Radunii Stężyca z Olimpią Elbląg 1:1

2024-03-02 7:00

W dniu 2 marca 2024 roku o godzinie 12:00 w miejscowości Stężyca odbył się mecz pomiędzy drużynami Radunia Stężyca i Olimpią Elbląg, będący częścią 22. kolejki II Ligi. Wynik tego spotkania to remis 1:1.

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu Radunia Stężyca z Olimpią Elbląg zakończyła się wynikiem 0:1 na korzyść gości. W 28 minucie Sarnowski, zawodnik Olimpii Elbląg, strzelił bramkę dla swojego zespołu. W 41 minucie Sangowski z drużyny Olimpia Elbląg otrzymała żółtą kartkę.

W drugiej połowie dzisiejszego meczu Radunia Stężyca z Olimpią Elbląg, który odbył się w Stężycy, obie drużyny miały wiele zmian personalnych. W 59 minucie zawodnik Bartos wszedł na boisko zastępując Yatsenko w drużynie Olimpii Elbląg. Również w tej samej minucie Biskup z Radunii Stężyca zastąpił Bashlaya.

Kolejną zmianą było wejście Spataru na boisko w miejsce Kwiatkowskiego również w 59 minucie. W 67 minucie zawodnik Mrsic z Radunii Stężyca otrzymał żółtą kartkę za faul. Następnie, w 76 minucie Kuczalek z Olimpii Elbląg również został ukarany żółtą kartką. W 77 minucie trener Olimpii Elbląg dokonał dwóch zmian: Gabrych wszedł na boisko zastępując Sangowskiego, a Zak zastąpił Senkevicha. Decydujący moment meczu nastąpił w 78 minucie, gdy Biskup strzelił gola dla drużyny Radunia Stężyca, doprowadzając do remisu 1:1.

Podsumowując cały mecz, wynik końcowy brzmi: Radunia Stężyca: 1, Olimpia Elbląg: 1.

Radunia Stężyca przed meczem zajmowała 5. miejsce w tabeli, a do tej pory wygrała 8 meczy, zremisowała 7 i przegrała 5. Suma ich punktów wynosiła 31. Po zdobyciu jednego punktu w meczu, aktualnie mają 32 punkty. Olimpia Elbląg przed meczem zajmowała 10. miejsce w tabeli, a do tej pory wygrała 8 meczy, zremisowała 5 i przegrała 7. Suma ich punktów wynosiła 29. Po zdobyciu jednego punktu w meczu, aktualnie mają 30 punktów.

II Liga - Następne mecze obydwóch zespołów:

W najbliższych dniach oba zespoły, Radunie Stężyca oraz Olimpia Elbląg, mają zaplanowane kolejne mecze. Pierwszy z nich to spotkanie pomiędzy Raduniem Stężyca a Sandecją Nowy Sącz, które odbędzie się 5 marca 2024 roku o godzinie 13:00 na stadionie Ul. Kusocińskiego w Niepołomice. Będzie to ważne starcie dla obu drużyn, które będą dążyć do zdobycia cennych punktów. Natomiast drugi mecz dotyczy Olimpii Elbląg, która zmierzy się z Olimpią Grudziądz. Spotkanie to zostanie rozegrane 6 marca 2024 roku o godzinie 18:00 na stadionie Miejskim Im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu. Obie drużyny będą miały okazję zaprezentować swoje umiejętności i powalczyć o zwycięstwo. Mamy nadzieję, że oba mecze przyniosą wiele emocji i ciekawych momentów dla kibiców oraz że zawodnicy obu drużyn zaprezentują wysoką jakość gry.