Mecz piłkarski

Autor: Bartosz Orliński Mecz piłkarski

Wyrównany mecz Górnika Polkowice i Rekordu Bielsko-Biała zakończony remisem 1:1

2023-11-19 7:00

W dniu 18-11-2023 o godzinie 13:00 w Polkowicach odbył się mecz pomiędzy Górnikiem Polkowice a Rekordem Bielsko-Biała w ramach 17 kolejki III Ligi - Grupa 3. Wynik tego spotkania to remis 1:1.

Pierwsza połowa wczorajszego meczu pomiędzy Górnikiem Polkowice a Rekordem Bielsko-Biała zakończyła się wynikiem 1:0 dla drużyny gości. W 44 minucie zawodnik o nazwisku Twarkowski strzelił bramkę dla Rekordu Bielsko-Biała.

W drugiej połowie wczorajszego meczu pomiędzy Górnikiem Polkowice a Rekordem Bielsko-Biała, toczyła się zacięta walka o zwycięstwo. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla Rekordu Bielsko-Biała. W 88 minucie doszło do przełomowego momentu, kiedy to zawodnik Górnika Polkowice o nazwisku Magdziak strzelił bramkę, doprowadzając do wyrównania wyniku. Była to niezwykle ważna akcja dla gospodarzy, którzy dążyli do odrobienia straty.

Obie drużyny starały się zdobyć kolejne bramki, jednak żadna z nich nie była w stanie pokonać bramkarzy przeciwników. Mecz zakończył się remisem 1:1. Górnik Polkowice może być zadowolony z rezultatu, ponieważ udało im się odrobić straty i zapewnić sobie punkt. Z kolei Rekord Bielsko-Biała musi być lekko rozczarowany, ponieważ nie udało im się utrzymać prowadzenia i zdobyć pełnej puli punktowej. Cały mecz zakończył się wynikiem: Górnik Polkowice 1, Rekord Bielsko-Biała 1.

Przed meczem Górnik Polkowice i Rekord Bielsko-Biała miały po 1 punkcie. Po meczu, który zakończył się remisem 1:1, drużyna Rekordu Bielsko-Biała zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Do tej pory wygrali oni 13 spotkań, zremisowali 3 i przegrali 1, co daje im sumę 42 punktów. Natomiast Górnik Polkowice zajmuje ósme miejsce w tabeli. Do tej pory wygrali oni 7 meczów, zremisowali 5 i przegrali 5, co daje im sumę 26 punktów. Obydwie drużyny zdobyły po jednym punkcie w tym meczu. Aktualna punktacja przedstawia się następująco: Górnik Polkowice - 27 punktów.

III Liga - Grupa 3 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Górnika Polkowice po rozegranym meczu z Rekordem Bielsko-Biała czekają kolejne wyzwania. Ich następne spotkanie odbędzie się 25 listopada 2023 roku o godzinie 13:00 na stadionie Boisko Sztuczne Gornik w Polkowicach. Tym razem zmierzą się z drużyną Carina Gubin. Natomiast Rekord Bielsko-Biała po przegranej potyczce z Górnikiem Polkowice szybko będzie miało okazję do rewanżu. Ich kolejny mecz zaplanowany jest na 26 listopada 2023 roku o godzinie 14:00 na stadionie Oporowska we Wrocławiu, gdzie zmierzą się z drużyną Śląska Wrocław II.