Zwycięstwo Legii Warszawa II nad Olimpią Zambrów 2:0 w meczu 18. kolejki III ligi - Grupa 1

2023-11-26 7:00

W dniu 25-11-2023 o godzinie 12:00 w miejscowości Urszulin odbył się mecz pomiędzy drużynami Legia Warszawa II i Olimpia Zambrów, w ramach III Ligi - Grupa 1 - 18 kolejka. Wynik spotkania to: Legia Warszawa II wygrała z Olimpią Zambrów 2:0.

W pierwszej połowie wczorajszego meczu Legii Warszawa II z Olimpią Zambrów, który odbył się w Urszulinie, gospodarze objęli prowadzenie. W 27 minucie bramkę dla Legii Warszawa II zdobył zawodnik o nazwisku Pich.

W 89 minucie meczu pomiędzy Legią Warszawa II a Olimpią Zambrów, Legia znów zdobyła bramkę. Piłkarzem, który wpisał się na listę strzelców był Sokołowski. To było ważne trafienie dla gospodarzy, którzy do tej pory prowadzili tylko jednym golem. Dzięki tej bramce Legia zwiększyła swoją przewagę i ustaliła wynik na 2:0 na swoją korzyść.

Ostatecznie cały mecz zakończył się wynikiem: Legia Warszawa II: 2, Olimpia Zambrów: 0.

Po tym meczu, Legia Warszawa II zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Do tej pory drużyna Legii Warszawa II wygrała 11 meczy, zremisowała 5 i przegrała 2. Suma ich punktów wynosiła 38. Natomiast Olimpia Zambrów zajmuje jedenaste miejsce w tabeli. Do tej pory drużyna Olimpii Zambrów wygrała 4 mecze, zremisowała 7 i przegrała 7. Suma ich punktów wynosiła 19. W trakcie tego meczu obydwie drużyny zdobyły po jednym punkcie. Aktualna punktacja przedstawia się następująco: Legia Warszawa II - 39 punktów, Olimpia Zambrów - 20 punktów.

III Liga - Grupa 1 - Następne mecze obydwóch zespołów:

Po rozegranym meczu między Legią Warszawa II a Olimpią Zambrów, oba zespoły mają już zaplanowane kolejne spotkania. Mecz Legii Warszawa II z Lechią T. Mazowiecki odbędzie się 2 marca 2024 roku na stadionie Legia Training Center w Urszulin. Natomiast Olimpia Zambrów zmierzy się z Pelikanem Łowicz tego samego dnia o tej samej godzinie na stadionie Miejskim w Zambrów.