Robert Lewandowski w jedenastce kolejki eliminacji EURO 2016! Goal.com docenił Polaka

2015-06-15 17:06

Trzy bramki zdobyte przez Roberta Lewandowskiego nie przeszły bez echa! Napastnik reprezentacji Polski został wybrany przez dziennikarzy serwisu "Goal.com" do jedenastki kolejki weekendowych spotkań eliminacji Euro 2016. Wszystko za sprawą fenomalnej postawy w końcówce meczu z Gruzją, w której "Lewy" potrzebował zaledwie 241 sekund na skompletowanie hattricka.

Reprezentacja Polski prowadzona przez Adama Nawałkę pokonała 4:0 Gruzję w sobotni wieczór na Stadionie Narodowym. Polacy przez długi czas bardzo się męczyli, a pierwsza bramka padła dopiero w 62. minucie. Arkadiusz Milik popisał się kapitalnym uderzeniem, przy którym Giorgi Loria nie miał nic do powiedzenia.

Czytaj: Zbigniew Boniek o konflikcie Lewandowskiego i Błaszczykowskiego: To są pierdoły

Jednak to, co zrobił Robert Lewandowski w końcówce spotkania jeszcze długo będziemy wspominać i oglądać z uśmiechem na twarzy. Ten, kto postanowił opuścić Stadion Narodowy przed końcowym gwizdkiem sądząc, że i tak się nic już nie wydarzy, przegapił fenomenalne show w wykonaniu "Lewego".

Zobacz: Robert Lewandowski komentuje swój wyczyn: Trzy strzeliłem w 241 sekund [ROZMOWA SE]

Kapitan reprezentacji Polski w odstępie 241 sekund trzykrotnie pokonał gruzińskiego bramkarza. Jest to drugi najszybszy hat-trick w eliminacjach piłkarskich mistrzostw Europy.

- Zwlekał aż do 89. minuty, ale wtedy zaczął  kompletować hat-tricka. Strzelił trzy gole w cztery minuty. Niesamowite - uzasadnili dziennikarze portalu "Goal.com".