Łukasz Piszczek, Borussia Dortmund

Autor: East News Łukasz Piszczek

Atalanta Bergamo - Borussia Dortmund NA ŻYWO w TV. Gdzie obejrzeć? TRANSMISJA, STREAM w INTERNECIE

2018-02-22 12:21

Atalanta Bergamo - Borussia Dortmund NA ŻYWO. Gdzie TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE z meczu Atalanta - Borussia. Gdzie obejrzeć mecz Atalanta Bergamo - Borussia Dortmund w telewizji i INTERNECIE ZA DARMO. Na którym kanale Atalanta - Borussia 22.02.2018. Liga Europy i mecz Atalanta - Borussia LIVE w TV i ONLINE. Przed nami rewanże w 1/16 piłkarskiej Ligi Europy a wśród nich ciekawe starcie włoskiej Atalanty z niemiecką Borussią. Czy Łukasz Piszczek i jego koledzy z BVB wywalczą awans? O której godzinie mecz Atalanta - Borussia w LE?

Mecz Atalanta Bergamo - Borussia Dortmund. Gdzie obejrzeć? Na którym programie TRANSMISJA i o której godzinie mecz Atalanta - Borussia? Walka o awans zapowiada się pasjonująco, bo w pierwszym meczu w Dortmundzie Borussia wygrała 3:2. Gole w tym spotkaniu dla BVB strzelili Andre Schuerrle i Michy Batshuayi (dwie), który po transferze last minute do Borussii szybko wyrósł na gwiazdę tej drużyny. Zespół z Dortmundu przegrywał w tym spotkaniu 1:2 po dwóch trafieniach Josipa Ilicicia. Ostatnie dwa słowa należały jednak właśnie do Batshuayia.

Atalanta przegrała pierwszy mecz, ale wynik 2:3 na wyjeździe stawia ich w dość korzystnej sytaucji. Piłkarze z Bergamo zapowiadają zdecydowanie ataki od pierwszych minut. - Pierwszy mecz z Atalantą pokazał, że to mocny zespół. Nie byliśmy tym zaskoczeni, bo widzieliśmy ich wcześniejsze spotkania w Lidze Europejskiej i we Włoszech. Ostrzegano nas, że jest to bardzo dobry przeciwnik i to się potwierdziło. Niestety zgubiliśy koncentrację i to nas kosztowało stratę dwóch goli. W rewanżu musimy być czujni przez 90 minut, bo Bergamo wykorzystuje każdą okazję - mówi Peter Stoeger, trener Borussii.

Rewanżowy mecz Atalanta Bergamo - Borussia Dortmund zostanie rozegrany w czwartek o godz. 21.05. Transmisja na żywo z meczu Atalanta - Bergamo na Canal+ Sport. Mecz pokaże też kanał Sky Sport 4 Germany. Brak legalnego streamu online.