SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna primera division Argentyńska SEKSBOMBA uwiodła CZTERY gwiazdy Barcelony i Realu! [ZDJĘCIA]

Argentyńska SEKSBOMBA uwiodła CZTERY gwiazdy Barcelony i Realu! [ZDJĘCIA]

25.07.2016, godz. 17:07
Seksowna Samira Salome uwiodła CZTERECH piłkarzy Realu i Barcelony!
foto:

Samira Salome to argentyńska seksbomba, która trafiła ostatnio na okładkę pisma dla dorosłych "Primera Linea". W wywiadzie tam opublikowanym przyznała, że w przeszłości romansowała z czterema piłkarzami, a każdy z nich grał w Realu albo Barcelonie! Sprawdźcie o kogo chodzi i obejrzyjcie gorące zdjęcia pięknej Samiry!

25-letnia Samira dobrze wie jak sprawić, by zrobiło się o niej głośno. W wywiadzie opublikowanym w jednym z pism dla dorosłych przyznała, że romansowała kiedyś z czterema piłkarzami - dwoma z Realu Madryt i dwoma z Barcelony. Wyjawiła też, że "na szczęście każdy z nich był dobry w łóżku".

O kogo chodziło? Piękna Argentynka zdradziła nazwiska tylko dwóch z nich. Byli to Karim Benzema i Marc Bartra, który aktualnie nie jest już piłkarzem "Dumy Katalonii", bo niedawno przeniósł się do Borussii Dortmund. Nie chciała jednak ujawnić, kim są dwaj pozostali gracze, z którymi się spotykała. Stwierdziła tylko, że byli "młodzi, przystojni i bogaci". Dodała też, że niektórzy z nich kontaktowali się z nią, ale nie była zainteresowana wznowieniem znajomości. Jak myślicie, o kogo może chodzić?

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: