SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division COPE: Ronaldo i Bale na dłużej w Realu Madryt! Podpisali nowe kontrakty

COPE: Ronaldo i Bale na dłużej w Realu Madryt! Podpisali nowe kontrakty

05.10.2016, godz. 17:05
Gareth Bale i Cristiano Ronaldo
Gareth Bale i Cristiano Ronaldo foto: EAST NEWS

Cristiano Ronaldo i Gareth Bale podpisali nowe umowy z Realem Madryt! Takiego zdania jest dziennikarz radia COPE Paco Gonzalez, który ma świetne kontakty z klubem. Dodał, że w kolejce po nowe kontrakty czekają także inne gwiazdy z Santiago Bernabeu.

Nowe umowy dla Cristiano Ronaldo oraz Garetha Bale'a to kapitalna wiadomość dla kibiców Realu! O tej dwójce zawsze robi się głośno latem, gdy kluby przeprowadzają transfery na potęgę. Portugalczyk i Walijczyk już od dłuższego czasu są na radarze właścicieli Manchesteru United, dlatego Real postanowił działać. Ronaldo miał już ustalić warunki i podpisać nowy kontrakt, obowiązujący do 2021 roku. Nie wiadomo, czy Portugalczyk dostał podwyżkę. Teraz zarabia 17 mln euro za sezon gry - powinno mu wystarczyć. Szczegóły umowy Bale'a też są nieznane. Real ma na dniach oficjalnie ogłosić porozumienia z piłkarzami. Trwają także rozmowy z Tonim Kroosem i Luką Modriciem. Dwójka pomocników również dogadała się z klubem i zostanie w Madrycie na kolejne lata.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: