SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Cristiano Ronaldo wziął udział w reklamie postu muzułmanów

Cristiano Ronaldo wziął udział w reklamie postu muzułmanów

19.05.2017, godz. 17:13
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo foto: EAST NEWS

Cristiano Ronaldo to gwiazda światowego formatu. O kontrakt reklamowy z portugalską gwiazdą Realu Madryt zabiegają największe firmy globu. Tymczasem on sam woli wybierać często klipy, które nie promują produktów, ale mają związek z wydarzeniami ważnymi dla milionów ludzi. Właśnie opublikowano wideo, na którym CR7 reklamuje ramadan, czyli post muzułmanów.

Cristiano Ronaldo znajduje się obecnie w wybornej formie. W dużej mierze dzięki niemu Real Madryt zagra w finale Ligi Mistrzów i jest na najlepszej drodze do zdobycia mistrzostwa Hiszpanii. Sam piłkarz stawia kolejne kroki do następnej Złotej Piłki - nagrody dla najlepszego piłkarza na świecie. Nic dziwnego, że postać CR7 jest łakomym kąskiem na rynku marketingu. Akcja, w której promuje ramadan może okazać się wielkim sukcesem.

Tegoroczny post muzułmanów odbędzie się w dniach 27 maja - 25 czerwca. Ramadan polega na tym, że wyznawcy Allaha od świtu do zmierzchu nie mogą spożywać pokarmów, pić napojów, palić tytoniu, używać kosmetyków oraz uprawiać seksu. Tak twarde zasady obowiązują wszystkich muzułmanów, którzy ukończyli dziesiąty rok życia.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: