SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Dyrektor FC Barcelona skrytykował Lionela Messiego. Błyskawicznie wyleciał z roboty

Dyrektor FC Barcelona skrytykował Lionela Messiego. Błyskawicznie wyleciał z roboty

14.01.2017, godz. 11:33
Lionel Messi
Lionel Messi foto: EAST NEWS

Pere Gratacos, jeden z dyrektorów FC Barcelona przekonał się, że piątek 13-tego faktycznie lubi być pechowy. Sam też mocno dopomógł swojemu nieszczęściu. Jako pracownik "Dumy Katalonii" nieprzychylnie wypowiedział się o Leo Messim! Krytyka legendy klubu sprawiła, że kilka godzin później stracił pracę.

Wygląda na to, że część pracowników FC Barcelona toczy małą kampanię, mającą na celu obniżyć status Leo Messiego. Wszystko wiąże się ze sprawą kontraktu Argentyńczyka, który wciąż nie został przedłużony. W środę dyrektor generalny Oscar Grau mówił, że Barcelona nie może przekroczyć pewnego poziomu budżetu na wynagrodzenia i klub nie będzie się starał zatrzymać Messiego za wszelką cenę.

Jak nie trudno się domyślić, ta wypowiedź rozwścieczyła kibiców "Barcy". Ich zdaniem Messi zasługuje na każde pieniądze. Oliwy do ognia dolał w piątek Gratacos. Co takiego powiedział o Argentyńczyku, który wprowadził drużynę do 1/4 finału Pucharu Króla? - Messi nie zrobił tego w pojedynkę. Jest najważniejszym zawodnikiem, ale bez Iniesty, Neymara, Pique i reszty nie byłby tak dobry, jak jest. Choć oczywiście jest najlepszy - stwierdził Gratacos.

Kilka godzin po tej wypowiedzi nie miał już pracy w ekipie z Camp Nou. Poinformowano, że został zwolniony za "wypowiedzenie osobistej opinii, która nie miała związku z pełnioną przez niego funkcją".

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: