SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division FC Barcelona ma problem? Leo Messi odrzucił ofertę kontraktu!

FC Barcelona ma problem? Leo Messi odrzucił ofertę kontraktu!

06.05.2017, godz. 10:31
Lionel Messi
Lionel Messi foto: EAST NEWS

Leo Messi jest w tym sezonie w wielkim gazie, dlatego też nie dziwi, że FC Barcelona chce przedłużyć z nim wygasający w czerwcu 2018 roku kontrakt. Choć z otoczenia Argentyńczyka słychać było głosy, że chce on pozostać na Camp Nou, to teraz okazuje się, że... odrzucił pierwszą ofertę nowej umowy z klubem!

Od dobrych kilku tygodni wszyscy kibice Barcelony żyją w nieustannym stresie. I bynajmniej nie chodzi o wyniki, jakie ich ukochany klub osiąga w Primera Division czy Lidze Mistrzów. Denerwują się bowiem... sytuacją Leo Messiego. W czerwcu 2018 roku wygasa obecny kontrakt Argentyńczyka z "Dumą Katalonii" i jak na razie wciąż nie wiadomo, czy zostanie on przedłużony. Klub jest pewien, że uda się piłkarza zatrzymać, z otoczenia Argentyńczyka też słychać było głosy, że on sam chciałby zostać na Camp Nou, ale konkretów jak nie było, tak nie ma.

Jakiś czas temu zapowiadano, że obie strony zasiądą do negocjacji w kwietniu. Tak właśnie się stało i po kilkunastu dniach rozmów Barcelona zaoferowała Messiemu propozycję nowej umowy. Dziennik "AS" informuje, że w ramach tego kontraktu 29-latek mógłby zarobić nawet 30-35 mln euro, ale propozycja ta została odrzucona!

Mimo to w Barcelonie wciąż twierdzą, że dojście do porozumienia jest jedynie kwestią czasu. Zarówno przedstawiciele Messiego, jak i klubu pozostają spokojni i już w tym tygodniu ma rozpocząć się kolejny etap negocjacji. Na Camp Nou nikt nie chce działać w pośpiechu, bo przecież umowa Argentyńczyka wygasa dopiero za rok.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: