SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Gareth Bale przełożył ślub. Wszystko przez MAFIĘ

Gareth Bale przełożył ślub. Wszystko przez MAFIĘ

01.05.2017, godz. 15:54
Gareth Bale
Gareth Bale foto: EAST NEWS

Gareth Bale zdecydowanie nie ma najlepszego okresu w swojej karierze. Walijczyk jest cieniem samego siebie w Realu Madryt, a do tego coraz częściej trapią go kontuzje. Do gorszego czasu w sportowej przygodzie, dochodzą jeszcze problemy rodzinne. W wakacje miał ożenić się z wieloletnią partnerką Emmą Rhys-Jones. Uroczystość zostanie jednak odwołana, ponieważ rodzina przyszłej żony piłkarza prześladowana jest przez mafię!

Gareth Bale i jego partnerka Emma Rhys-Jones mieli pobrać się w wakacje, po zakończeniu sezonu Primera Division. Para miała już ustalone wszelkie szczegóły ślubu i wesela. Niestety, wszystkie plany legły w gruzach. Jak podał "The Sun" uroczystość została odwołana. Wszystko przez mafię narkotykową, która od jakiegoś czasu prześladuje rodzinę Rhys-Jones. Gangsterzy nie odpuszczają po tym, jak jedna z kuzynek kobiety, zabrała ze sobą walizkę jednego z karteli. Epiphany Dring weszła w posiadanie zegarków i narkotyków, wycenianych na około siedem milionów funtów.

Później ślad po niej zaginął. Mafia szuka kobiety od dłuższego czasu, ale bezskutecznie. Przestępcy próbują różnych sposobów. Jakiś czas temu doszło do podpaleń domów i samochodów, należących do dziadków i wujków przyszłej żony Bale'a, a na całą rodzinę padł blady strach. Teraz para, która boi się o bezpieczeństwo najbliższych, postanowiła zmienić datę ślubu. Nowa zostanie ustalona prawdopodobnie dopiero po tym, jak mafiozi zostaną schwytani lub kuzynka narzeczonej reprezentanta Walii się odnajdzie.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: