SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Leo Messi skazany! Jak wygląda za kratkami? Zobacz najlepsze MEMY [GALERIA]

Leo Messi skazany! Jak wygląda za kratkami? Zobacz najlepsze MEMY [GALERIA]

06.07.2016, godz. 16:41
13612371_238806469845372_793294834764046771_n
foto: iNTERNET

Lionel Messi oraz jego ojciec Jorge Horacio zostali skazani na 21 miesięcy pozbawienia wolności za rozmaite oszustwa podatkowe. Oczywiście do więzienia i tak nie trafią, ale nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów. Ci znów nie zawiedli! Jak Messi prezentuje się za kratami? Zobacz MEMY.

Na większości memów Messi jest za kratkami, lecz do więzienia Argentyńczyk nie trafi. Dlaczego? W Hiszpanii prawo skonstruowane jest w ten sposób, że wyroki poniżej dwóch lat (w przypadkach innych niż dotyczących użycia przemocy) są automatycznie zawieszane. Oznacza to, że piłkarz FC Barcelona nie odbędzie odsiadki, ale każda kolejna kara będzie skutkować realnym pozbawieniem wolności.

Internauci szybko połączyli kropki i często nawiązywali do filmu "Mecz ostatniej szansy" (Mean Machine). W nim reprezentant kraju trafia do więzienia i trenuje skazańców, którzy mają ograć strażników. Czeka nas druga część z Messim? To byłby hit! Szczególnie, gdyby na bramce znów stał szalony "Mnich"!

via GIPHY

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: