Pep Guardiola do Alexisa Sancheza: Kur.. mać! Myśl! 90. minuta!

2012-03-06 20:10

Pep Guardiola w piłkarskim środowisku postrzegany jest jako dżentelmen i trener z klasą. Sytuacja z sobotniego meczu Barcelony i Sportingu Gijon pokazuje jednak, że każdemu czasem mogą puścić nerwy. Szkoleniowiec Katalończyków nie zostawił suchej nitki na swoim podopiecznym Alexisie Sanchezie.

W samej końcówce spotkania, kiedy Barcelona prowadziła ze Sportingiem 3:1, do bezpańskiej piłki na połowie przeciwnika popędził Alexis Sanchez. Chilijczyk najwidoczniej chciał pokazać kibicom na Camp Nou, że bez względu na wynik zawsze gra do końca i daje z siebie wszystko.

Poświęcenie w tym przypadku opłacił niestety kontuzją. Piłkarz doznał urazu pachwiny i musiał opuścić boisko. - Kur.. mać! Myśl co robisz! To przecież 90. minuta! - krzyczał do Sancheza wściekły Guardiola.

Przeczytaj koniecznie: Jose Mourinho i Cristiano Ronaldo razem w Chelsea Londyn?