SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów. Hasi miej honor, ODEJDŹ z Legii!

Liga Mistrzów. Hasi miej honor, ODEJDŹ z Legii!

16.09.2016, godz. 08:04
Besnik Hasi
Besnik Hasi foto: CYFRA SPORT

Przegrywając 0:6 z Borussią, Legia pobiła trzy niechlubne rekordy: doznała najwyższej w historii klubu porażki w europejskich pucharach, najwyższej porażki u siebie z polskich drużyn w pucharach i jako jedyna drużyna w LM straciła 3 gole w pierwszych 17 minutach. Dodajmy do tego lania od takich krajowych "mocarzy", jak Termalica Nieciecza, Arka Gdynia czy Górnik Łęczna.

Za tymi wszystkimi klęskami stoi albański trener Legii Besnik Hasi (45 l.), jego bilans to zaledwie pięć zwycięstw w 17 meczach! Czy ten szkoleniowiec ma honor? Jeśli tak, to powinien podać się do dymisji.

Po fatalnej przegranej w Niecieczy (1:2) Hasi ględził, że Legia była lepsza. Przed meczem z Borussią "motywował" piłkarzy, mówiąc, że gdy prowadził Anderlecht, to przez pierwszą połowę meczu z Niemcami jego zawodnicy nie mogli wyjść z własnej połowy. Po meczu nie było lepiej. Pytał dziennikarzy, czy naprawdę myśleli, że Legia wyjdzie z grupy?

Brak wiary w drużynę, forowanie sprowadzonych z Beneluksu piłkarskich miernot Steevena Langila i Odjidji - Ofoe. Lista grzechów Hasiego jest bardzo długa. Za jego ściągnięciem do Warszawy stoi dyrektor sportowy Legii Michał Żewłakow.

Dość! Kibice Legii do tego stopnia mają dosyć trenera, że chcą rozpocząć zbiórkę na odszkodowanie dla Hasiego za rozwiązanie kontraktu.

Źródło: Super Express TV
autor: Piotr Dobrowolski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: