SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Gwiazdy Liverpoolu zaskoczyły młodych kibiców. Reakcja dzieciaków bezcenna! [WIDEO]

Gwiazdy Liverpoolu zaskoczyły młodych kibiców. Reakcja dzieciaków bezcenna! [WIDEO]

23.12.2016, godz. 20:55
Piłkarze Liverpoolu zrobili niespodziankę młodym kibicom
foto: YouTube

Liverpool jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Anglii, a w Merseyside traktuje się go jak prawdziwą świętość. Nie dziwne więc, że młodzi fani "The Reds" od najwcześniejszych lat marzą o spotkaniu z ulubionymi piłkarzami grającymi na Anfield Road. Klub postanowił to umożliwić niektórym z nich i wysłał Jordana Hendersona oraz Adama Lallanę, by się z nimi spotkali. Reakcje dzieciaków były bezcenne! Zobaczcie to kapitalne wideo.

Adam Lallana i Jordan Henderson - dwaj czołowi gracze Liverpoolu Juergena Kloppa - z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wybrali się z wizytą do jednej z miejscowych szkół, a konkretnie do Blackmoor Junior School. Mieli się tam spotkać z młodymi kibicami "The Reds", ale dzieciaki o niczym nie wiedziały! Przed kamerą z zaangażowaniem opowiadały o swoich przeżyciach i odczuciach związanych z klubem, a dwaj zawodnicy przysłuchiwali się wszystkiemu schowani za kotarą.

W pewnym momencie opuszczali jednak kryjówkę i robili małym fanom wielką, świąteczną niespodziankę. Te reakcje były naprawdę bezcenne! Od głębokiego szoku poprzez zawstydzenie aż po najszczerszą radość. Koniecznie obejrzyjcie poniższe wideo, bo zdecydowanie warto!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: