SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Problemy psychiczne reprezentanta Anglii? Spacerował poboczem autostrady!

Problemy psychiczne reprezentanta Anglii? Spacerował poboczem autostrady!

03.05.2017, godz. 12:40
Aaron Lennon
foto: Twitter

Reprezentant Anglii i piłkarz Evertonu, Aaron Lennon, został zatrzymany przez policję i przekazany lekarzom z powodu troski o jego stan psychiczny. Anglik szedł wzdłuż ruchliwej jezdni, wyglądał na niepewnego i zdezorientowanego. Policja wykorzystała odpowiednie przepisy prawne i zatrzymała zawodnika. Istniały podejrzenia, że były piłkarz Tottenhamu może sobie zrobić krzywdę.

W niedzielę Aaron Lennon został zauważony przy autostradzie w Salford. Piłkarz „The Toffees” poruszał się poboczem bardzo ruchliwej drogi. Zachowanie mężczyzny wzbudziło podejrzenia i służby zostały poinformowane o dziwnym zachowaniu mężczyzny. Według relacji był on ubrany w dres i sprawiał wrażenie zagubionego.

Policja zatrzymała zawodnika i oddała go w ręce specjalistów. Obecnie Lennon przechodzi badania, które mają pomóc w ustaleniu przyczyn jego niebezpiecznej wędrówki, a także zdiagnozowania jego stanu zdrowia.

Jego klub wydał oficjalny komunikat, w którym utrzymuje, że Lennon przechodzi leczenie ze względu na chorobę związaną ze stresem.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: