SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league Roman Abramowicz rozwodzi się z piękną Darią Żukową [GALERIA]

Roman Abramowicz rozwodzi się z piękną Darią Żukową [GALERIA]

09.08.2017, godz. 15:43
Daria Żukowa i Roman Abramowicz
Daria Żukowa i Roman Abramowicz foto: EAST NEWS

Miliarder Roman Abramowicz nie tylko uwielbia pompować swoje wielkie pieniądze w londyńską Chelsea. Ma także słabość do pięknych kobiet. Wciąż nie może znaleźć tej jedynej. Po raz trzeci weźmie rozwód! Abramowicz rozstaje się z Darią Żukową. Para po ślubie wytrzymała ze sobą tylko dwa lata. Czy rosyjski bogacz będzie żałował tej decyzji? 37-letnia Żukowa to prawdziwa piękność! Zobaczcie zdjęcia.

Majątek Romana Abramowicza wyceniany jest na dziewięć miliardów dolarów, co nie tylko pozwala mu z sukcesami zarządzać Chelsea FC, ale także przyciąga do niego wiele pięknych kobiet. Dwa poprzednie małżeństwa Rosjanina nie wypaliły. To trzecie miało być strzałem w dziesiątkę. Zakochał się w Darii Żukowej, którą znał przez dłuższy czas. Jednak wielkie uczucie nie przetrwało próby małżeństwa. Po długiej znajomości i potajemnym ślubie w 2015 roku para zdecydowała się wziąć rozwód.

"Po dziesięciu latach wspólnego życia podjęliśmy niełatwą decyzję. Rozstajemy się. Zawsze pozostaniemy jednak bliskimi przyjaciółmi, rodzicami dwójki wspaniałych dzieci oraz partnerami w projektach, które wspólnie rozpoczynaliśmy i teraz rozwijamy" – napisano w oświadczeniu, które pojawiło się na rosyjskim portalu RBK.

Abramowicz i Żukowa mają 7-letniego syna Aarona oraz 4-letnią córkę Leyę. Oboje zdecydowali, że rozwód nie wpłynie na ich relacje z dziećmi. Wciąż będą je wspólnie wychowywać.

Robert Lewandowski czule przytulił KLARĘ i żonę po treningu. Wzruszające zdjęcia [GALERIA]

Marouane Fellaini hitem Internetu. To ZDJĘCIE sprawiło, że ludzie oszaleli [MEMY]

Zinedine Zidane WŚCIEKŁY na dziennikarkę: Wprowadzasz zamęt!

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: