SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna premier league Uzbrojeni bandyci ścigali piłkarza Premier League przez 20 minut!

Uzbrojeni bandyci ścigali piłkarza Premier League przez 20 minut!

03.11.2016, godz. 16:00
Andy Carroll
Andy Carroll foto: EAST NEWS

Napastnik West Ham United i były reprezentant Anglii Andy Carroll przeżył prawdziwe chwile grozy. Uzbrojeni bandyci trzymali go na muszce, a później ścigali przez blisko 20 minut! Szczegóły tego mrożącego krew w żyłach wydarzenia wyjawił klubowy trener Anglika - Slaven Bilić.

Andy Carroll musiał uciekać przed dwoma bandytami, którzy na motocyklach ścigali go po ulicach Londynu - i to w środku dnia! Piłkarze Premier League zarabiają krocie, o czym złodzieje doskonale wiedzą. Cała akcja była szczegółowo zaplanowana. Trener West Hamu Bilić wyjawił, że jego podopieczny świetnie zachował się w tej sytuacji. Przede wszystkim nie spanikował.

- Rozmawiałem z nim. To było dla niego straszne przeżycie, ale już się trochę uspokoił. Ścigali go przez 15-20 minut. To nie było 10 sekund strachu. Cała sytuacja wymagała od niego wielkiej odwagi. Gdy bandyci wzięli go na celownik i zażądali jego zegarka, Carroll wcisnął pedał gazu i próbował uciec. Złodzieje odpuścili mu, gdy wrócił do ośrodka treningowego - wyjawił Bilić dodając, że jego podopieczny wciąż jest w lekkim szoku. Sprawą już zajęła się policja.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: