SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna premier league VARDY jako imię dla córki? Kibic Leicester napisał petycję do żony!

VARDY jako imię dla córki? Kibic Leicester napisał petycję do żony!

27.04.2016, godz. 10:52
Jamie Vardy z Leicester coraz popularniejszy
foto: Twitter

Jamie Vardy na ustach wszystkich kibiców w Anglii - napastnik prowadzi Leicester do sensacyjnego mistrzostwa Premier League. Kibice Lisów dla swojego ideola zrobią wszystko. Jeden z nich postanowił nazwać córeczkę na cześć piłkarza.

Koszulki, piosenki, nawet tatuaże - czego kibice nie zrobią dla swojego idola, który w tym sezonie Premier League zdobył już 22 bramki? Można więcej. Pewien fan Leicester wpadł na pomysł, by córkę, która niedługo przyjdzie na świat nazwać na cześć Jamiego Vardy'ego.

Manchester United - Leicester: Jamie Vardy nie zagra na Old Trafford! Dlaczego?

 

Zaczęło się od zakładu. Ashley Marriott założył się z fanem Tottenhamu (7 punktów straty do Leicester na trzy kolejki przed końcem), kto będzie mistrzem. Wszystko wskazuje na to, że Lisy, więc czas na spełnienie umowy - ma nazwać córkę Vardy. Żona kibica nie chce jednak o tym słyszeć. Co zrobił Marriott? Wystosował petycję. Podpisało ją już 5 tysięcy kibiców. Żona nie będzie miała wyjścia?

Leicester mistrzem może być  mistrzem już w niedzielę. Nie musi wygrywać na Old Trafford z United, jeśli potknie się Tottenham. Vardy akurat w tym meczu nie zagra, bo jest ukarany przez komisję ligi.

Źródło: Press Focus/x-news
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: