Krzysztof Piątek

Autor: Cyfra Sport Krzysztof Piątek

Koniec marzeń

Krzysztof Piątek o klęsce z Austrią i starciu z Francją. Na to liczy na zakończenie startu Polaków na EURO

2024-06-23 17:34

Reprezentacja Polski najpierw rozbudziła nadzieje na dobry wynik na EURO, ale już w przegranym 1:3 meczu wszystko wróciło do normy. W ten sposób Biało-czerwoni jako pierwszy zespół w finałach pożegnał się z turniejem. Krzysztof Piątek o klęsce z Austrią i starciu z Francją. Na to liczy na zakończenie startu Polaków na EURO.

Wolałby nie strzelić gola...

Po pierwszej połowie meczu w Berlinie był remis 1:1. Bramkę dla polskiej drużyny zdobył Krzysztof Piątek. Tyle że to wszystko na co tego dnia było stać naszych kadrowiczów. Austriacy po przerwie dwa razy pokonali Wojciecha Szczęsnego. - Jesteśmy smutni - powiedział Krzysztof Piątek podczas konferencji prasowej, cytowany przez PAP. - Chcieliśmy wygrać i udowodnić, że coś będziemy znaczyć w tej grupie. Przegraliśmy, nie daliśmy radości kibicom - wyznał i dodał: - Od dziecka marzyłem, żeby zdobyć bramkę w imprezie takiej rangi. Ale wolałbym nie strzelić gola, a żeby drużyna zwyciężyła - zapewnił.

Michał Pazdan o występie obrony w meczu z Austrią. Były reprezentant Polski nie pozostawił złudzeń

Jak zagrać z Francją?

Biało-czerwoni żegnają się z mistrzostwami Europy. W ostatnim meczu grupowym zagrają w Dortmundzie z Francją. Jak wypadną w starciu z wicemistrzem świata? - Gramy z jedną z najlepszych reprezentacji na świecie - podkreślił Piątek, cytowany przez PAP. - Francuzi trochę nonszalancko weszli w ten turniej. Liczyli na swoje indywidualności. Jednako ciężko doszukać się u nich słabych stron. Musimy wyjść na boisko i robić swoje - stwierdził napastnik reprezentacji Polski.

Robert Lewandowski wygarnął jak na spowiedzi, co było nie tak w meczu Polska - Austria! Mocne słowa, nie gryzł się w język

QUIZ. Największe skandale Euro. Ile o nich wiesz?

Pytanie 1 z 9
Polska na Euro 2008 zremisowała mecz z Austrią po kontrowersyjnym rzucie karnym. Kto wtedy był sędzią?
Czy Michał Probierz to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji Polski?
Tak Polacy przygotowują sie do meczu z Francją!