Ania Lewandowska nie posiada się ze szczęścia! Jest w siódmym niebie [ZDJĘCIE]

2019-11-07 15:42 MD
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Autor: East News Robert i Anna Lewandowscy

Od środowego wieczoru i gola Roberta Lewandowskiego w meczu z Olympiakosem Pireus jest jasne, że rodzina kapitana reprezentacji Polski wkrótce się powiększy. Swojego szczęścia nie ukrywa również żona piłkarza, która podzieliła się z fanami osobistym wyznaniem. Zobaczcie, co Ania napisała na swoim Instagramie!

Gdy "Lewy" przerwał męki Bayernu Monachium w starciu Ligi Mistrzów z Grekami i otworzył wynik spotkania, początkowo nie wykonał gestu radości w postaci ssania kciuka i włożenia piłki pod koszulkę. Dopiero gdy upewnił się, że sędzia za pomocą technologii VAR nie cofnie swojej decyzji o uznaniu trafienia, postanowił chwycić futbolówkę i zakomunikował światu, że urodzona w 2017 roku Klara wkrótce będzie miała rodzeństwo.

Małżeństwo od razu odebrało mnóstwo gratulacji z całego świata. Składali im je zarówno znajomi, jak i osoby publiczne oraz fani piłkarza i jego żony. W poście zamieszczonym na Instagramie za wszystkie dobre słowa postanowiła podziękować Ania, która napisała: - Kochani, dziękujmy za tysiące dobrych słów, gratulacji, wiadomości, komentarzy... To naprawdę bardzo, bardzo miłe. Każdemu z Was życzymy wszystkiego pięknego i dobrego. Jesteśmy przeszczęśliwi, że nasza rodzinka się powiększy. Mamy się bardzo dobrze. Buziaki dla wszystkich a w szczególności przytulam wszystkie mamy i przyszłe mamy.

Słowa opatrzyła rodzinnym zdjęciem:

Robert, Anna i Klara Lewandowscy
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Robert, Anna i Klara Lewandowscy

Możemy być przekonani, że w domu Lewandowskich panuje obecnie ogromna radość!

Najnowsze