Ania Lewandowska z córką Klarą

i

Autor: Instagram Anny Lewandowskiej Ania Lewandowska z córką Klarą

Anna Lewandowska zabrała córkę na croissanty Ralpha Laurena. Znamy ceny! Drogo?

2022-02-22 15:38

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę, jak prestiżową marką jest Ralph Lauren. Nie każdy jednak wie, że pod tym znakiem sygnowana jest także sieć kawiarni. Pierwsze lokale powstają na całym świecie, a jeden z nich zlokalizowany jest w Monachium. Anna Lewandowska postanowiła skorzystać z okazji i zabrała córeczkę na luksusowe śniadanie. 4-letnia Klarcia zjadła tam m.in. croissanta. Poznaliśmy ceny!

Wiele osób marzy o tym, by doświadczyć naprawdę luksusowych rzeczy, a przynajmniej tych, które się za takie uważa! Na świecie nie brakuje wielu marek, których przedmioty są obiektem westchnień milionów. Zdecydowanie Ralph Lauren to jedna z nich. Prestiżowa marka podbija serca i... portfele. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, że firma zdecydowała się na rozszerzenie asortymentu o posiadanie... własnej sieci kawiarni. Pierwsze miejsca już powstały, jedno z nich w Monachium. Fani Ani Lewandowskiej spodziewali się, że będą mogli zobaczyć relację z tego miejsca. Trenerka fitness chwaliła się w mediach społecznościowych wizytą w przeróżnych miejscach w stolicy Bawarii.

Zobacz także: QUIZ. Znasz Roberta Lewandowskiego? Sprawdzamy jak dobrze! Prawdziwi fani nie będą mieli problemu

Ania Lewandowska z córką w kawiarni Ralpha Laurena

Lewandowska pochwaliła się, że do kawiarni Ralpha Laurena poszła razem z córką Klarą. Trenerka fitness opowiadała o wspólnym śniadaniu. Na talerzykach można było zobaczyć m.in. croissanty. Ile należy zapłacić za skosztowanie rogalików w kawiarni prestiżowej marki? Wydaje się, że cena nie jest zbyt wygórowana.

W menu, które można znaleźć na oficjalnej stronie kawiarni widnieją 3 euro za wersję bez czekolady. Za dodatek należy dopłacić 0,5 euro. Wydaje się, że około 13 złotych, jak za croissanta w kawiarni nie jest kwotą przesadzoną. Zwłaszcza, że rozmawiamy o jednym z najdroższych miast Niemiec!

Zobacz zdjęcia z wyjazdu Lewandowskich na narty w galerii poniżej!

- Czasem jest zabawnie, gdy dzieci zabierają nas do swojego świata. Dziś tylko my dwie. Zaczęłyśmy na wspólnym śniadaniu, kończymy na sesji zdjęciowej taty - napisała trenerka fitness w treści postu na Instagramie.

Zobacz także: Lewandowscy kupili sobie PSA?! Ania biega w parku z pięknym czworonogiem! WIDEO

Ile wiesz o Robercie Lewandowskim? Sprawdź się w naszym quizie.

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Koloseum - wywiad z Okolie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze