Bartosz Białek

Autor: EastNews Bartosz Białek

Wejście smoka Bartosza Białka! Młody Polak z kolejnym golem w Bundeslidze [WIDEO]

2021-01-19 22:52

Gdy Robert Lewandowski miał 19 lat grał jeszcze w Zniczu Pruszków, w tym samym czasie Bartosz Białek strzela kolejne gole w Bundeslidze. Młody napastnik z Polski kolejny raz zaliczył znakomite wejście na boisko podczas meczu VfL Wolfsburg. Po zaledwie pięciu minutach od pojawienia się na murawie, strzelił drugą bramkę w niemieckiej ekstraklasie. Tym razem przeciwko FSV Mainz. Czy rośnie nam nowa gwiazda?

Ależ przyjemnie patrzy się na grę tego młodego 19-latka! Bartosz Białek z przytupem wszedł do nowego zespołu. Młodzieżowy reprezentant Polski rozegrał dziś kolejne minuty w niemieckiej ekstraklasie. I kolejny raz wpisał się na listę strzelców. Napastnik kadry U-21 w tym sezonie gra głównie końcówki meczów. Mimo to, powoli przebija się do świadomości kibiców. Podobnie jak w spotkaniu z Werderem Brema, Białek wszedł na boisko w drugiej połowie i po kilku minutach trafił do siatki.

Znakomitym podaniem naszego zawodnika obsłużył Maximilian Arnold. 19-latek zachował się jak rasowy snajper, urwał się obrońcy, obrócił i z pierwszej piłki nie pozostawił żadnych złudzeń. Świetnie trafił do siatki i razem z kolegami pobiegł cieszyć się z kolejnego gola. To trafienie otworzyło wynik meczu! Niecały kwadrans później wynik na 2:0 dla "Wilków" ustalił doświadczony Wout Weghorst.