Krystyna Pawłowicz, Robert Lewandowski

i

Autor: Tomasz Radzik, AP PHOTO Krystyna Pawłowicz, Robert Lewandowski

Bayern - Augsburg. Krystyna Pawłowicz wystosowała patriotyczny apel do Lewandowskiego!

2021-05-21 22:18

Robert Lewandowski już w sobotę stanie przed historyczną szansą na zostanie legendą niemieckiego futbolu. Może pobić rekord Gerda Muellera w liczbie strzelonych bramek w jednym sezonie Bundesligi. By tak się stało, musi trafić do siatki dokładnie raz w meczu Bayern - Augsburg. Wydarzeniem żyje cała Polska - nie tylko ta związana ze sportem. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że na Twitterze apel do napastnika wystosowała nawet... Krystyna Pawłowicz.

Bayern - Augsburg. Lewandowski pobije rekord?

Cała Polska żyje spotkaniem Bayern Monachium - Augsburg. To po nim Robert Lewandowski może przejść do historii niemieckiej Bundesligi. By tak się stało, do siatki musi trafić zaledwie jeden raz. "Lewy" w meczu Bayern - Augsburg będzie musiał pokonać Rafała Gikiewicza. Przed telewizorami z pewnością zasiądą setki tysięcy Polaków, by zobaczyć, czy Lewandowski pobije rekord Gerda Muellera. Nasz napastnik i kapitan reprezentacji Polski ma na koncie 40 bramek, tyle co Niemiec w sezonie 1971/1972. O sprawie mówi się nie tylko w światku sportowym. Na Twitterze apel w tej sprawie wystosowała... Krystyna Pawłowicz.

Zrobią Robertowi Lewandowskiemu pod górkę! Osobiste pobudki, tak spróbują mu przeszkodzić

Pawłowicz apeluje do Lewandowskiego ws. meczu Bayern - Augsburg

Była polityk Prawa i Sprawiedliwości napisała za pośrednictwem mediów społecznościowych do Roberta Lewandowskiego. Krystyna Pawłowicz uderzyła w patriotyczne tony i trudno jej się dziwić. To wydarzenie niezwykle ważne, zwłaszcza w kontekście pomysłów, by Polak w ostatnim meczu Bayern - Augsburg nie zagrał, by uhonorować Gerda Muellera. - Panie Robercie Lewandowski, graj jutro na dumę Polski,a nie Niemiec! Na swoją dumę! - napisała Krystyna Pawłowicz przed spotkaniem Bayern - Augsburg.

Artur Wichniarek zniesmaczony słowami Hamanna. Powinien za nie przeprosić

Robert Lewandowski - STATYSTYKI

Robert Lewandowski w tym sezonie strzela gola za golem! Polski napastnik w tym sezonie Bundesligi wystąpił w 28 spotkaniach, w których zdobył 40 bramek. Zanotował także siedem asyst. W pozostałych rozgrywkach nasz napastnik dołożył siedem kolejnych trafień i dwie asysty (w Lidze Mistrzów, Klubowych Mistrzostwach Świata i Superpucharze Europy).

Jan Tomaszewski MIAŻDŻY Paulo Sousę. "To SKANDAL! Nie rozumiem tego, że..." | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze