Bayern dopiął transfer GWIAZDORA! Nowy nabytek ma współpracować z Robertem Lewandowskim

2020-06-30 20:38 Marcin Długosz
Bayern Monachium
Autor: AP Bayern Monachium

Wszystko wskazuje na to, że Bayern Monachium może się cieszyć pierwszym niezwykle poważnym letnim wzmocnieniem! Światowe media zgodnie bowiem poinformowały, że Bawarczycy dopięli transfer Leroya Sane. Skrzydłowy ma przenieść się do monachijskiej ekipy z Manchesteru City za niebagatelną kwotę 55 milionów funtów.

O możliwej przeprowadzce Sane do Bayernu spekulowano bardzo długo. Tego transferu nie udało się jednak dopiąć Niemcom latem ubiegłego roku, a chwilę później lewoskrzydłowy doznał poważnej kontuzji zerwania więzadeł. Z tego powodu musiał spędzić wiele miesięcy na żmudnej rehabilitacji, ale wszystko skończyło się dobrze - piłkarz znów cieszy się pełnią zdrowia. Choć oczywiście ma za sobą cały rok przymusowej absencji.

Super Sport 30 VI - B

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

O odbudowę formy będzie już jednak zabiegał w innych barwach. Światowe media zgodnie poinformowały, że Bayern postanowił kupić Sane z Manchesteru City za niespełna 55 milionów funtów odstępnego. Zbiegło się to z doniesieniami odnośnie dotychczasowego skrzydłowego monachijczyków, Ivana Perisicia. Chorwat nie zostanie na Allianz Stadium na dłużej i powróci do Interu Mediolan, z którego był wypożyczony.

Z Sane - zwłaszcza wobec tak kosztownego transferu - Bayern wiąże gigantyczne nadzieje. Niemiecki piłkarz wraca do Bundesligi po czterech latach, kiedy to odszedł do City z Schalke 04 Gelsenkirchen. W Bawarii spróbuje odnaleźć nić porozumienia z Robertem Lewandowskim, bo to głównie Polaka będzie musiał obsługiwać idealnymi podaniami, żeby Bawarczycy osiągali pożądane wyniki.

Najnowsze