Borussia - Hertha TV NA ŻYWO TRANSMISJA Borussia - Hertha STREAM ONLINE LIVE GDZIE OGLĄDAĆ Borussia - Hertha w TV Na jakim programie

2020-06-06 6:13 CH
Borussia Hertha
Autor: AP Borussia Hertha

Borussia - Hertha TV TRANSMISJA NA ŻYWO GDZIE OBEJRZEĆ Borussia - Hertha STREAM ONLINE LIVE Borussia - Hertha w TV Na jakim programie TRANSMISJA dzisiaj 6.06.2020 Borussia - Hertha LIVE STREAM w INTERNECIE. Tuż za plecami BVB jest mocna grupa pościgowa. W sobotę 6 czerwca Łukasz Piszczek i jego koledzy zmierzą się z Herthą Berlin, która po przerwie w rozgrywkach błysnęła wysoką formą. Przed nami polski pojedynek - Piszczek kontra Krzysztof Piątek, napastnik Herthy. GDZIE OGLĄDAĆ mecz Borussia - Hertha STREAM LIVE ONLINE Borussia - Hertha w TV Na którym kanale.

Borussia - Hertha STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać

Borussia - Hertha TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć? Informacje poniżej. Mecz Borussia Dortmund - Hertha Berlin już w sobotę 6 czerwca. Początek spotkania o godzinie 18.30. Przed nami zatem polski pojedynek - Łukasz Piszczek kontra skuteczny ostatnio Krzysztof Piątek. Kilka dni temu Piszczek skończył 35 lat, a wciąż ma formę jak młodzieniaszek. Czy w sobotę w 30. kolejce Bundesligi „Piszczu” zatrzyma rodaka? Po tym sezonie Piszczek miał zakończyć karierę, albo odejść z Borussii i wrócić do Polski. Jednak przedłużył kontrakt z Borussią Dortmund o kolejny rok. „Piszczu” wciąż jest w wyśmienitej formie. Jest podporą defensywy BVB, pełni też zaszczytną rolę kapitana drużyny. Zgoła inaczej wygląda sytuacja Krzysztofa Piątka w Hercie Berlin. Polak został sprowadzony jako gwiazda za duże pieniądze, ale trafił na ławkę. Nowy trener wpuszcza go na boisko dopiero w końcówkach meczów. Na szczęście jako zmiennik Piątek jest skuteczny. Ostatnio trafiał do siatki w dwóch meczach z rzędu. Najpierw wykorzystał pewnie rzut karny, a ostatnio wykończył pewnym strzałem kontratak zespołu z Berlina, który po przerwie w rozgrywkach prezentuje się bardzo dobrze, wygrywając kolejne spotkania. Czy Borussia Dortmund przerwie zwycięski marsz Herthy Berlin? I jak będą wyglądały pojedynki Piszczka i Piątka?

Borussia - Hertha STREAM ONLINE LIVE TRANSMISJA NA ŻYWO

Mecz Borussia Dortmund - Hertha Berlin w 30. kolejce niemieckiej Bundesligi zostanie rozegrany w sobotę 6 czerwca 2020. Początek meczu Borussia Dortmund - Hertha Berlin o godzinie 18.30. Transmisja tv na żywo z meczu Borussia Dortmund - Hertha Berlin na antenie Eleven Sports 1. Stream online live wykupić można na stronie elevensports.pl oraz w usłudze Ipla.

Najnowsze