Leroy Sane

Autor: AP Leroy Sane

Co za strata dla Bayernu Monachium! Poważny uraz gwiazdy mistrza Niemiec

2020-09-30 11:21

Piłkarze Bayernu Monachium dziś zmierzą się z Borussią Dortmund w meczu o Superpuchar Niemiec. Kto będzie górą w tym hitowym starciu gigantów? Wiadomo, że mistrzowie Niemiec nie będą mogli skorzystać z jednej gwiazdy. Uraz jest na tyle poważny, że wykluczy asa Bayernu na kilka tygodni. To wielkie osłabienie ekipy z Monachium.

Na inaugurację nowego sezonu Bayern rozgromił Schalke Gelsenkirchen wygrywając 8:0. Rozmiary zwycięstwa szokowały. Tymczasem w drugiej kolejce bawarczycy przegrali 1:4 na wyjeździe z Hoffenheim. W ten sposób zakończyła się niesamowita seria mistrzów Niemiec: 23 wygranych z rzędu. Kolejna zła wiadomość dla Bayernu jest taka, że ze składu wypada Leroy Sane. Informację potwierdził na konferencji prasowej trener Hansi Flick. To sprawia, że piłkarza zabraknie w rywalizacji z Borussią Dortmund w Superpucharze Niemiec. Ale to nie wszystko.

Lionel Messi najpierw poszedł na wojnę, a teraz KORZY SIĘ przed Barceloną. Nagły zwrot!

Szkoleniowiec jest optymistą i przyznał, że zawodnik powinien wrócić do treningów po przerwie związanej na mecze drużyn narodowych. Jednak według informacji do których dotarli dziennikarze "Bilda" przerwa może być jednak znacznie dłuższa. Sane może pauzować nawet przez miesiąc. W tym okresie Bayern będzie grał w lidze odpowiednio z: Herthą Berlin, Arminią Bielefeld i Eintrachtem Frankfurt. Pod znakiem zapytania w meczu o Superpuchar stoi występ Davida Alaby, który uskarżał się na problemy mięśniowe.