Piłka, piłka nożna

i

Autor: East News

Bundesliga

Die Roten przypieczętują utrzymanie? Ostatni akord sezonu Bundesligi

2023-06-05 10:43

Hamburger SV – VfB Stuttgart typy i kursy. Choć sezon zasadniczy Bundesligi dobiegł już końca, do rozwiązania pozostała jeszcze jedna niewiadoma. W najbliższy poniedziałek wyłoniony zostanie ostatni uczestnik ligi niemieckiej w sezonie 2023/24. Po pierwszym meczu barażowym w zdecydowanie lepszym położeniu jest VfB Stuttgart, który przed własną publicznością ograł Hamburger SV aż 3:0. Czy zdaniem TOTALbet podopieczni Sebastiana Hoenessa będą w stanie obronić tę zaliczkę i utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej? Hamburger SV – VfB Stuttgart typy bukmacherskie.

Kursy TOTALbet: Hamburger SV – VfB Stuttgart

Przypomnijmy, że VfB Stuttgart znalazł się w barażach z uwagi na zajęcie w minionym sezonie Bundesligi 16. lokaty. Piłkarze z Mercedes-Benz Arena do samego końca walczyli z Schalke, VfL Bochum oraz Hoffenheim o utrzymanie i można powiedzieć, że udało im się to połowicznie – uniknęli bezpośredniego spadku, ale aby pozostać w najwyższej klasie rozgrywkowej, musieli jeszcze udowodnić swoją wyższość w dwumeczu przeciwko trzeciej drużynie zakończonych rozgrywek zaplecza niemieckiej ekstraklasy. Zespołem tym był Hamburger SV, który bezpośredni awans stracił w kuriozalnych okolicznościach. Podopieczni Tima Waltera o drugą lokatę walczyli z Heidenheim i do samego końca wydawało się, że wyjdą z tej walki zwycięsko. Bezpośredni rywal w doliczonym czasie gry przegrywał bowiem 1:2 i do awansu potrzebował dwóch goli. Doszło nawet do iście kuriozalnej sytuacji, w której kibice HSV – po zakończeniu spotkania ich ulubieńców – wbiegli na murawę, a stadionowy spiker gratulował im powrotu do Bundesligi. Problem w tym, że konkurent wciąż rozgrywał swój mecz, a dwie bramki zdobyte w samej końcówce sprawiły, że to Heidenheim mogło finalnie świętować awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Piłkarze z Hamburga trafili natomiast do baraży…

HSV - Stuttgart

i

Autor: TOTALbet

Pierwszy mecz barażowy uwydatnił jednak sporą różnicę poziomów prezentowanych przez oba zespoły. W Stuttgarcie to gospodarze byli od początku stroną przeważającą, a swoją przewagę udokumentowali już po niespełna 60 sekundach! Rezultat meczu otworzył Konstantinos Mavropanos, ale on i jego koledzy bynajmniej nie mieli zamiaru ściągać nogi z gazu. Drużyna z Mercedes-Benz Arena jeszcze przed przerwą miała zresztą doskonałą okazję do podwyższenia prowadzenia, ale rzutu karnego nie wykorzystał Serhou Guirassy. Gwinejski snajper zrehabilitował się jednak niedługo po zmianie stron, a na dodatek kilka minut przed nim do siatki HSV trafił także Josha Vagnoman. Po uzyskaniu trzybramkowego prowadzenia Stuttgart przestał forsować tempo, uznając najwyraźniej, że taka zaliczka jest przed rewanżem wystarczająca. Goście z Hamburga nie byli natomiast w żaden sposób odpowiedzieć na te gole. Tym bardziej, że od 69’ musieli radzić sobie w osłabieniu, gdyż za brutalny faul z boiska wyleciał Anssi Suhonen. Czy w obliczu porażki 0:3 i rewanżu przed własną publicznością piłkarze Hamburger SV będą w stanie powalczyć o odwrócenie losów dwumeczu i powrót do Bundesligi po pięcioletniej przerwie? Zdaniem ekspertów z TOTALbet jest to raczej mało prawdopodobny scenariusz. Ekipa z Hamburga w opinii legalnego polskiego bukmachera nie będzie nawet faworytem rewanżowego starcia, nie mówiąc już o odrobieniu trzybramkowej straty. TOTALbet za każdą złotówkę postawioną na zwycięstwo hamburczyków w najbliższy poniedziałek płaci bowiem 2.94 zł. Analogiczny zarobek w przypadku triumfu gości ze Stuttgartu wynosi natomiast 2.39 zł.

Sonda
Czy VfB Stuttgart utrzyma się w Bundeslidze?

Wybrane kursy TOTALbet

  • Wynik meczu:

HSV – 2.94                 remis – 3.85                 Stuttgart – 2.39

  • Podwójna szansa:

1X – 1.57                   12 – 1.29                      X2 – 1.42

  • HSV strzeli gola:

tak – 1.23                  nie – 3.90

  • Stuttgart strzeli gola:

tak – 1.18 nie – 4.50

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 12.00    powyżej 0.5 – 1.02

poniżej 1.5 – 4.95      powyżej 1.5 – 1.17

poniżej 2.5 – 2.41      powyżej 2.5 – 1.55

poniżej 3.5 – 1.59      powyżej 3.5 – 2.33

poniżej 4.5 – 1.23      powyżej 4.5 – 4.00

poniżej 5.5 – 1.09      powyżej 5.5 – 7.20

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze