14-miesięczna siostrzenica piłkarza nie żyje! Dramat na meczu Bayern - Paderborn

2020-02-22 18:46 MSo
Bayern Monachium - Paderborn
Autor: EastNews Bayern Monachium - Paderborn

Gdy piłkarze Bayernu Monachium i SC Paderborn na boisku ostro rywalizowali o trzy punkty, na trybunach rozegrała się dużo ważniejsza walka. 14-miesięczna siostrzenica jednego z piłkarzy gości walczyła o życie po zasłabnięciu. Niestety, mimo szybkiej reakcji służb medycznych i przewiezienia do szpitala, nie udało się jej uratować...

Do wielkiej tragedii doszło na trybunach Allianz Areny podczas meczu Bayernu Monachium z SC Paderborn. Jak poinformowała oficjalna strona mistrza Niemiec, o życie walczyła 14-miesięczna dziewczynka. Niestety, nie udało jej się uratować. Maleństwo zmarło po przewiezieniu do szpitala.

Dziewczynka miała stracić przytomność podczas meczu. Momentalnie próbowano przywrócić pracę serca poprzez reanimację. Oficjalna strona klubu Bayernu Monachium poinformowała, że dziewczynka była siostrzenicą piłkarza Paderbornu, Streli Mamby.

- Cały klub jest załamany i wyraża najgłębsze wyrazy współczucia i składa kondolencje dla całej rodziny dziewczynki - czytamy na stronie Bayernu Monachium. Mamba podczas spotkania trafił do siatki mistrza Niemiec, ale jego bramka została anulowana po interwencji VAR-u.

Bayern Monachium wygrał spotkanie z czerwoną latarnią tabeli 3:2, dzięki dwóm bramkom Roberta Lewandowskiego. Na dwie minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry Polak wpisał się po raz drugi na listę strzelców, znów asystował mu Gnabry. Dzięki tej bramce, Bayern mógł cieszyć się ze zdobycia kompletu punktów.

Najnowsze