Eksperci ocenili Roberta Lewandowskiego. Znaczny spadek

2019-09-10 14:53 MSo
Tottenham - Bayern TV TRANSMISJA NA ŻYWO Liga Mistrzów Tottenham - Bayern GDZIE OGLĄDAĆ mecz w TELEWIZJI Tottenham - Bayern w TV Na jakim programie TRANSMISJA dzisiaj 1.10.2019
Autor: AP PHOTO/MARTIN MEISSNER Tottenham - Bayern TV TRANSMISJA NA ŻYWO Liga Mistrzów Tottenham - Bayern GDZIE OGLĄDAĆ mecz w TELEWIZJI Tottenham - Bayern w TV Na jakim programie TRANSMISJA dzisiaj 1.10.2019

Wystartował kolejny sezon najlepszych europejskich lig, a to doskonała wieść także dla fanów gier komputerowych. Na rynek lada moment wyjdą największe piłkarskie symulatory. W trybie Ultimate Team w grze FIFA 20 będzie można grać Robertem Lewandowskim. Ocena polskiego napastnika kolejny raz spadła!

Już za kilkanaście dni premiera najnowszej edycji gry FIFA Ultimate Team. Nie zabraknie w niej oczywiście najlepszych polskich piłkarzy - wśród nich jest Robert Lewandowski, który w tym trybie będzie najwyżej oceniony z Biało-czerwonych. Niestety, zaliczył drugi z rzędu spadek.

W 2017 roku, Polak miał jeszcze jedną z najwyższych ocen. Jego overall wynosił jeszcze 91. W poprzedniej edycji gry 90, a w FIFIE 20 będzie to jedynie 89. Kibice nie mogą tego zrozumieć - Lewandowski cały czas gra na najwyższym poziomie, strzela gola za golem.

Nie ma wątpliwości, że Lewy jest jedną z największych gwiazd Bundesligi. W minionym sezonie w klubie zdobył 38 bramek i zanotował 13 asyst. Jedyną skazą był gorszy występ w Lidze Mistrzów.

Polak spadł na piętnaste miejsce jeśli chodzi o ocenę ogólną. Najwyżej oceniony jest Leo Messi (OVR 94), drugie miejsce zajmuje Cristiano Ronaldo (OVR 93), który w grze będzie reprezentował barwy... Piemonte Calcio. Trzeci jest Neymar z PSG (OVR 92).

Najnowsze