Kasia Lenhardt

i

Autor: Instagram/kasia_lenhardt Kasia Lenhardt

TRAGICZNE doniesienia! 25-letnia polska modelka NIE ŻYJE. TAJEMNICZA śmierć byłej dziewczyny Boatenga

2021-02-10 10:51

Fatalne informacje napływają z Niemiec. Jak podaje tamtejszy "Bild" w wieku 25 lat zmarła polska modelka Kasia Lenhardt. Kobieta w ostatnim czasie stała się popularna za sprawą jej związku z piłkarzem Bayernu Monachium, Jeromem Boatengiem. Para niedawno się rozstała, o czym również informowały media. Śmierć Lenhardt wywołała ogromny szok.

Kasia Lenhardt karierę za naszą zachodnią granicą robiła od wielu lat. To tam stawiała pierwsze poważne kroki w świecie modelingu. Zasłynęła przede wszystkim występem w niemieckim "Top Model". Polka pod okiem znanej na całym świecie modelki, Heidi Klum radziła sobie bardzo dobrze. Doszła nawet do finału programu, ale ostatecznie nie udało się jej zwyciężyć. O Lenhardt ponownie zrobiło się głośno kilkanaście miesięcy temu. Wszystko za sprawą jej związku z piłkarzem Bayernu Monachium.

Kumpel Lewandowskiego poderwał polską modelkę?! Jej ZDJĘCIA rozpalają do czerwoności!

Ale numer! Naśladują Roberta Lewandowskiego w łóżku | Futbologia

Jerome Boateng i Kasia Lenhardt po raz pierwszy publicznie pokazali się pod koniec 2019 roku. Wówczas do sieci trafiły ich wspólne zdjęcia z sylwestra. Związek piłkarza Bayernu Monachium i polskiej modelki przetrwał rok. Niedawno para poinformowała o zakończeniu ich relacji i można domniemywać, że nie rozstali się w zgodzie.

Gwiazdor Bayernu rozstał się z PIĘKNĄ polską modelką! Oskarżył ją o OBRZYDLIWE rzeczy

W środę nadeszły fatalne informacje o Lenhardt. "Bild" podaje, że 25-latka została znaleziona martwa, a z pierwszych ustaleń wynika, że przy jej śmierci nie brały udziału osoby trzecie. Sprawa będzie wyjaśniana przez służby. Lenhardt osierociła syna. Nagła śmierć modelki zaszokowała fanów, którzy zaczęli umieszczać rozpaczliwe komentarze pod jej ostatnim wpisem na Instagramie.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze