Klub Roberta Lewandowskiego nie będzie szukał nowego trenera. Zapadła WAŻNA decyzja

2020-04-03 17:54 MC
Hans Flick
Autor: East News Hans Flick

Robert Lewandowski raczej nie będzie tym zaskoczony. Hansi Flick zbierał do tej pory świetne recenzje w roli trenera Bayernu Monachium, dlatego zostanie na tym stanowisku na dłużej. Właśnie poinformowano, że podpisał nowy kontrakt.

Hansi Flick przejął stery w Bayernie Monachium na początku listopada 2019 roku, kiedy rozstano się z Niko Kovacem. Początkowo był tymczasowym trenerem. Działacze byli z niego bardzo zadowoleni, dlatego w grudniu poinformowali, że pozostanie na stanowisku do końca sezonu. Teraz okazało się, że kadencja Flicka może być znacznie dłuższa. 55-latek podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2023 roku.

Lewandowscy przekazali ogromną kwotę szpitalowi! Wiemy, która placówka dostała pieniądze

- Ważne, by trener rozumiał filozofię klubu. Hansi Flick był piłkarzem Bayernu Monachium. Później został asystentem, teraz jest pierwszym trenerem. To dobra droga. On zna naszą mentalność i wie, że gramy o najwyższe cele - powiedział jeden z najważniejszych ludzi w klubie Oliver Kahn.

Sebastian Mila wskazał najlepszego pomocnika na świecie

Flick prowadził Roberta Lewandowskiego i spółkę w 21 meczach. Bilans to osiemnaście zwycięstw, jeden remis i dwie porażki. Wrażenie robi dorobek bramkowy, wynoszący 67:14. Bawarczycy prowadzą w Bundeslidze, są w półfinale Pucharu Niemiec, jak również w 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Najnowsze