Robert Lewandowski, Thomas Mueller

i

Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski, Thomas Mueller

Podejmie decyzje?

Kolega Lewandowskiego bliski podjęcia zaskakującej decyzji. Kibice będą rozpaczać, chce kończyć karierę!

2023-03-08 20:34

Dość zaskakująca informacja obiegła piłkarskie Niemcy. Jeden z najlepszych kolegów Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium, Thomas Mueller ma być bliski zakończenia swojej piłkarskiej kariery. Doświadczony Niemiec miał już, zdaniem mediów, określić kiedy zobaczymy go na boiskach po raz ostatni.

Thomas Mueller jest bliski decyzji o zakończeniu swojej kariery? Według przekazów medialnych, doświadczony reprezentant Niemiec nie będzie przedłużał swojego kontraktu z drużyną Bayernu Monachium w sezonie 2023/2024 i będzie to jego ostatnia umowa w karierze. Sam zawodnik miał także podjąć decyzję względem tego, kiedy zobaczymy go na boiskach po raz ostatni. 

Thomas Mueller coraz bliższy końca kariery. Miał podjąć decyzję, kiedy zobaczymy go po raz ostatni

Mueller przez lata stał się prawdziwą legendą reprezentacji Niemiec i Bayernu Monachium, jednak jego kariera jest coraz bliższa końca. Zawodnik, zdaniem Bilda, miał już podjąć decyzję o tym, aby sezon 2023/2024 był ostatnim w jego wykonaniu. Gra w lidze nie będzie jednak dla piłkarza ostatnim aspektem jego piłkarskiej drogi. Mówi się o tym, że Muellera po raz ostatni na boiskach zobaczymy w trakcie Euro 2024 rozgrywanego w jego ojczyznie, więc w Niemczech. Trzeba przyznać, że triumf w mistrzostwach Starego Kontynentu przed własną publicznością byłby niesamowitym zwieńczeniem tak bogatej kariery.

Sonda
Kto awansuje do kolejnego etapu Ligi Mistrzów? Bayern Monachium czy PSG?
Najnowsze