Thomas Muller

i

Autor: AP PHOTO/MATTHIAS SCHRADER Thomas Muller

wszystko pokazał

Kumpel Lewandowskiego nie mógł się powtrzymać! Na ten widok wielu pęknie serce, wszystko widać jak na dłoni

2023-08-14 12:43

Kiedy Robert Lewandowski grał jeszcze w barwach Bayernu Monachium, jednym z jego najlepszych kompanów na murawie oraz poza nią był Thomas Muller. Reprezentant Niemiec nie cierpiał jednak zbyt długo po tym, jak "Lewy" zdecydował się opuścić stolicę Bawarii, a jego najnowszy post w mediach społecznościowych dobitnie pokazuje, że obecnie znalazł sobie nowego świetnego kolegę.

Podczas swojej kariery, Robert Lewandowski ogromną jej część spędził w Niemczech, grając najpierw dla Borussi Dortmund, a później Bayern Monachium. Kapitan reprezentacji Polski stał się jedną z legend ligi niemieckiej, strzelając kolejne bramki i bijąc rekordy pomimo tego, że doświadczał za naszą zachodnią granicą okropieństwa na początku swojego pobytu w Niemczech. Podczas swojej przygody w Bayernie Polak miał bardzo dobre relacje z większością swoich kolegów z szatni, w tym z Thomasem Mullerem, który obecnie znalazł zastępstwo za Lewandowskiego, podobnie jak cały Bayern. 

Nagranie opublikowane przez Thomasa Mullera wszystko pokazauje, jak na dłoni. Nie zostawił złudzeń

Od kiedy tylko Robert Lewandowski opuścił Monachium, wielu fanów liczyło na to, że Bawarczycy szybko znajdą zastępstwo za Polaka. Idealnym kandydatem wydawał się Sadio Mane, który jednak przygody w Niemczech do udanej nie zaliczy. Bayern sięgnął więc po Harry'ego Kane i wydaje się, że ten zaczyna świetnie dogadywać się ze swoimi nowymi kolegami, mając tym samym szasnę na to, aby zastąpić godnie Polaka. 

Kumpel Lewandowskiego nie mógł się powtrzymać! Na ten widok wielu pęknie serce, wszystko widać jak na dłoni

Thomas Muller nie mógł się oprzeć i udostępnił w swoich mediach społecznościowych krótkie nagranie, na którym wymienia podania z nowym napastnikiem bawarskiej ekipy. Jak widać, na twarzy Niemca rysuje się wielki uśmiech co każe sądzić, że ten jest zadowolony z transferu swojej drużyny i zaczyna łapać kontakt z Anglikiem. 

QUIZ: Jak dużo wiesz o osiągnięciach Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 11
Na początek coś prostego. Ile razy Lewandowski został mistrzem Niemiec?
Lewandowski rapuje z Quebonafide!
Najnowsze