Anna Lewandowska

i

Autor: SE Anna Lewandowska

Lewandowska opublikowała gorące foto ze swojego treningu i zaczęła się żalić. Zdradziła tajemnice swojego ciała, "nigdy nie będzie perfekcyjne"

2021-05-07 18:07

Anna Lewandowska postanowiła opowiedzieć o swoim ciele. Popularna trenerka, która może szczycić się mianem jednej z najbardziej wpływowych influencerek w Polsce od lat pokazuje wielką sportową formę, a fani i fanki wprost rozpływają się nad budową jej ciała. Jak się okazuje, żona Lewandowskiego nie jest do końca zadowolona z tego, jak wygląda. Jej wyznanie odbiło się szerokim echem wśród obserwujących na Instagramie, którzy nie mogą uwierzyć w tak drastyczny akt samokrytyki.

Anna Lewandowska jest postacią, która od lat inspiruje miliony Polek do pracy nad swoją sylwetką. Była mistrzyni karate prowadzi treningi personalne, udziela porad, jak też stara się promować aktywny i sportowy tryb życia. Mimo świetnej sylwetki i umięśnionej postury Lewandowska uważa, że jej ciało jest dalekie od perfekcji. Przed milionami fanów wskazała, które partie jej ciała sprawiają, że nie czuje się do końca komfortowo. Wyznanie trenerki może szokować,  zważając na to, ile kobieta wkłada pracy w to, aby utrzymywać atletyczny wygląd. 

- Mimo ogromnego wysiłku pod tymi getrami kryje się mnóstwo niedoskonałości - popękane naczynka, pajączki, cellulit (czy któraś z nas go nie ma?), rozciągnięta skóra na brzuchu po dwóch ciążach… Moje ciało nigdy nie będzie perfekcyjne - napisała Lewandowska za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Tak Anna Lewandowska nudzi się w domu podczas pandemii koronawirusa

Lewandowska nauczyła się żyć z niedoskonałościami. Akceptuje samą siebie

Pogoń za idealną, atletyczną sylwetką może być powodem, dla którego można nabawić się kompleksów. Szczególnie gdy tak jak Lewandowska, większość swojej kariery zawodowej spędza się na siłowni, narzuca się samemu sobie rygorystyczne diety, a także uprawia zaawansowane treningi. Sama trenerka podkreśla jednak, że mimo wszystkich ułomności swojej figury, zaczęła ją akceptować i jest zadowolona z tego, co udało się jej osiągnąć przez lata nieustającej pracy. Jak sama podkreśla, w jej staraniach nie chodzi wyłącznie o sprawę sportową i dążenie do ideałów, ale ćwiczenia dają jej mnóstwo pozytywnej energii i przyczyniają się do tego, że czuje się o wiele zdrowsza, co jeszcze bardziej motywuje ją samą do chodzenia na siłownię.

- Nauczyłam się je akceptować, wrzuciłam na luz! Dbam o nie, bo dbam o swoje ZDROWIE! Dbam o to, co jem, świadomie podchodzę do regeneracji i… sprawia mi to totalną radochę! - napisała Lewandowska na swoim Instagramie.

Kamil Stoch nagle zwrócił się do tysięcy Polaków. Na jaw wyszła skrywana prawda, powiedział o poważnym problemie

Sonda
Czy podoba Ci się Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska może liczyć na wsparcie fanów

Mimo że wyznanie Lewandowskiej o niedoskonałościach jej ciała może być uznane za kontrowersyjne, to trenerka może liczyć na wsparcie fanów, którzy podkreślają, że ocena trenerki względem samej siebie jest zdecydowanie za ostra i że należy akceptować wszystkie swoje niedoskonałości. 

- No cóż, Aniu niestety trudno to przyznać, ale faktycznie każda z nas ma swoje niedoskonałości. I niech tak zostanie, najważniejsze, żeby akceptować siebie - napisała jedna z fanek trenerki personalnej

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze