Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Lewandowski dostał policzek od kibiców Bayernu. Zadali mu mocny cios, trudno to zrozumieć

2022-06-28 16:20

Robert Lewandowski w minionym sezonie Bundesligi ponownie brylował formą i z dużą regularnością wpisywał się na listę strzelców. Gdyby nie jego gra i bramki, Bayern Monachium miałby zdecydowanie trudniejszą drogę do mistrzostwa Niemiec. Mimo wszystko kibice z Allianz Areny nie docenili reprezentanta Polski. Wyniki głosowania na najlepszego piłkarza sezonu w Bayernie mocno zaskakują.

Robert Lewandowski ponownie zachwycał na niemieckich i europejskich boiskach. Miniony sezon był kolejnym rokiem, w którym Polak nie schodził poniżej bardzo wysokiego poziomu i nie bez powodów uznawany jest za najlepszego piłkarza na świecie. Bayern Monachium mimo wszystko nie docenił swojego piłkarza i nie przedstawił mu propozycji nowej umowy.

Hiszpanie poznali plany Roberta Lewandowskiego. Ustalił sobie termin, kiedy zostanie piłkarzem Barcelony

Kibice nie docenili Lewandowskiego. Szokujące wyniki

Dlatego kapitan reprezentacji Polski nie ukrywa, że chce opuścić Bawarczyków i przenieść się do innego klubu. Niektórzy kibice mistrzów Niemiec mogą mieć za złe takie zachowanie Lewandowskiego, bo Polak w sprawie swojej przyszłości wypowiadał się dość stanowczo. Niewykluczone, że znalazło to odzwierciedlenie w głosowaniu kibiców na najlepszego piłkarza sezonu.

Cristiano Ronaldo coraz bliższy transferu? Szok, kibice mogli go więcej nie zobaczyć w Europie!

Sonda
Czy Robert Lewandowski był najlepszym piłkarzem Bayernu w minionym sezonie

W głosowaniu fanów monachijczyków Lewandowski otrzymał zaledwie 18% głosów i zajął dopiero trzecie miejsce. Wyprzedził go nawet Jamal Musiala, który w dużej części spotkań wchodził z ławki rezerwowych i jego dorobku nie da się w żaden sposób porównać, do liczb Lewandowskiego. Według kibiców Bayernu Monachium najlepszy w minionym sezonie był Thomas Mueller, który uzbierał aż 26% głosów. O ile zwycięstwo Muellera nie jest jakąś ogromną kontrowersją, o tyle dopiero trzecie miejsce dla "Lewego" to rzecz, którą trudno zrozumieć.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze