Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski

Hiszpanie poznali plany Roberta Lewandowskiego. Ustalił sobie termin, kiedy zostanie piłkarzem Barcelony

2022-06-28 13:09

Robertowi Lewandowskiemu spieszy się do Barcelony. Kapitan reprezentacji Polski wyznaczył nawet termin, w którym chciałby znać swoją najbliższą przyszłość. Do tych terminowych założeń „Lewego” dotarł Javier Miguel z hiszpańskiego dziennika „As”. Według niego „Lewy” naciska Piniego Zahaviego. Polak chce, by izraelski agent przyspieszył sprawy związane z wyprowadzką z Monachium.

Lewandowski od kilku tygodni nie ukrywa, że chce spróbować czegoś nowego, a jego historia w Bayernie Monachium dobiegła końca. „Lewy” swoje stanowisko zajął tuż po sezonie - na pierwszej konferencji prasowej podczas czerwcowego zgrupowania reprezentacji Polski. I czeka. 33-latek nabrał wody w usta, ale i jemu kończy się cierpliwość.

- Robertowi Lewandowskiemu zaczyna się spieszyć. Napastnik z Polski chciałby mieć jasną sytuację do 12 lipca - uważa Javier Miguel. Dziennikarz "Asa" informuje, że agent kapitana reprezentacji Polski - Pini Zahavi - dostał zadanie, by ponaglić działaczy Barcelony w sprawie transferu. Monachijczycy wciąż uparcie stawiają na swoim i uważają, że 12 lipca to będzie termin… pierwszego treningu Lewandowskiego w Bayernie.

Legendarny piłkarz Barcelony uderza w Lewandowskiego. Te słowa odbiją się szerokim echem

Lewandowski w Barcelonie? Kulisy transferu.

„As” twierdzi również, że Zahavi już działa. W minionym tygodniu miał rozmawiać z przedstawicielami katalońskiego klubu. Izraelski menedżer zapewnił, że Lewandowski zrobił wszystko, by odejść z Bayernu. Teraz piłka ma być po stronie Barcelony, od której mistrzowie Niemiec oczekują co najmniej 50 mln euro.

Xavi Hernandez, szkoleniowiec "Dumy Katalonii", jest wielkim zwolennikiem transferu Lewandowskiego. Chce go mieć u siebie już 11 lipca. Wtedy do treningu z resztą piłkarzy FCB wracają zawodnicy, którym sezon wydłużyły spotkania Ligi Narodów. „Blaugrana” już 16 lipca wylatuje do Stanów Zjednoczonych na Tournee.

Lukas Podolski w zupełnie innej roli. Zszedł z boiska, zakasał rękawy i wyszło pysznie, jest nagranie

Sonda
Gdzie będzie grał Robert Lewandowski w przyszłym sezonie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze