Robert Lewandowski

Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski

Lewandowski z kolejnym golem w Bundeslidze. Tak pokonał bramkarza Stuttgartu [WIDEO]

2020-11-28 16:35

W poprzednim sezonie z Bayernem w piłce klubowej wygrał wszystkie możliwe puchary. W obecnej edycji Robert Lewandowski nie zwalnia tempa. Jest najlepszym strzelcem Bundesligi. Teraz strzelił gola w wyjazdowym meczu z VfB Stuttgart. To był piękny strzał kapitana polskiej kadry. Zobaczcie jak pokonał bramkarza rywali. Po pierwszej połowie prowadzi Bayern 2:1. Ostatecznie mistrzowie Niemiec zwyciężyli 3:1.

Przed 9. kolejką Robert Lewandowski prowadził w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi niemieckiej. Polak miał w dorobku 11 goli. Drugi był Erling Haaland z Borussii Dortmund. Norweg miał o jedno trafienie mniej. Teraz Bayern mierzy się na wyjeździe z VfB Stuttgart. Gospodarze prowadzili, ale pod koniec pierwszej połowy mistrzowie Niemiec przechyli szalę na swojąmkorzyść. Najpierw wyrównał Kingsley Coman, a już w doliczonym czasie przed przerwą wynik podwyższył Robert Lewandowski. As polskiej kadry oddał piękny strzał zza pola karnego. Bramkarz Gregor Kobel był bez szans. Wprawdzie się zrzucił, ale uderzenie było silne i precyzyjne, a poza tym Lewy umiejętnie podkręcił piłkę. Po pierwszej połowie: Stuttgart - Bayern 1:2. Mistrzowie Niemiec zwyciężyli 3:1.