Robert Lewandowski znów może otrzymać DODATKOWĄ MOC! W tym celu powstały CZTERY ZASADY

2020-08-04 19:44 MD
Liga Mistrzów TERMINARZ Bayern Z KIM I KIEDY GRA Bayern w 1/2 finału Liga Mistrzów DRABINKA
Autor: AP Liga Mistrzów TERMINARZ Bayern Z KIM I KIEDY GRA Bayern w 1/2 finału Liga Mistrzów DRABINKA

Końcówka sezonu 2019/2020 wyglądała całkowicie odmiennie do zmagań, które znamy z lat poprzednich. Na przeszkodzie w normalnym finiszowaniu rozgrywek stanął oczywiście wybuch pandemii koronawirusa. Z tego powodu decydujące spotkania zostały rozegrane dopiero po trzymiesięcznej przerwie i przy pustych trybunach. W Bundeslidze już jednak opracowali plan powrotu kibiców na stadiony.

Niemcy przyzwyczaili do tego, że ich rozgrywki stoją nie tylko na wysokim poziomie piłkarskim, ale są też doskonale zorganizowane pod względem logistycznym. Nie mógł dziwić zatem fakt, że Bundesliga jako pierwsza z najważniejszych lig Europy wznowiła swoje zmagania i szczęśliwie doprowadziła sezon 2019/2020 do końca. W czerwcu i lipcu wszystkie pojedynki toczyły się jednak za zamkniętymi drzwiami. Od kolejnej kampanii sytuacja ma jednak ulec zmianie.

OLŚNIEWAJĄCA ukochana piłkarza kibicowała mu, żeby POBIŁ Lewandowskiego. Potem zrobiła TO [ZDJĘCIA]

W Niemczech są gotowi, aby podobnie jak w Polsce wpuszczać na stadiony określoną liczbę kibiców. W tym celu opracowali cztery zasady bezpieczeństwa, które mają za zadanie zahamować rozprzestrzenianie się koronawirusa na obiektach.

1. Brak przyjmowania kibiców gości do końca 2020 roku

2. Miejsce stojące wyłączone z użytkowania co najmniej do 31 października

3. Brak sprzedaży napojów alkoholowych do 31 października

4. Kluby będą pozyskiwały dane osobowe kibiców i udostępniałe je w razie wykrycia zakażeń

Takie informacje z pewnością cieszą wszystkich zawodników Bundesligi, w tym Roberta Lewandowskiego. Granie ze ścianą swoich fanów za plecami zawsze pozwala zawodnikom wykrzesać z siebie dużo więcej energii, a widowiska czyni ciekawszymi. I nawet jeżeli niemieckie stadiony zazwyczaj są szczelnie wypełnionego do ostatniego miejsca a teraz tak jeszcze nie będzie, to powrót na trybuny jakiejkolwiek liczby fanów należy uznać za wielki pozytyw.

Najnowsze