Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski

Marzenia Lewandowskiego oddalają się? Niemieckie media podały pilną informację, Bayern znów stawia weto

2022-06-30 12:05

Robert Lewandowski marzy o tym, by występować w Barcelonie od nadchodzącego sezonu. Niestety dla niego, Bayern wcale nie zamierza go puszczać i odrzuca kolejne oferty transferowe złożone przez hiszpański klub. „Duma Katalonii” póki co nie rezygnuje i podwyższa kwotę wykupu, ale nie wiadomo, na ile wystarczy im cierpliwości w negocjacjach. Niemiecki „Bild” właśnie donosi, że Bawarczycy odrzucili kolejną ofertę Barcelony.

W ostatnich miesiącach nie było chyba dnia, by nie pojawiły się jakiekolwiek nowe artykuły w temacie Roberta Lewandowskiego i jego ewentualnego transferu do FC Barcelona. Hiszpanie i piłkarz bardzo chcą podpisać kontrakt, ale Bayern nie zamierza pozbywać się swojego najlepszego zawodnika, który zapewnia kilkadziesiąt goli sezon w sezon. Zdaniem niemieckich mediów „Die Roten” nie wykluczają możliwości porozumienia, ale muszą otrzymać satysfakcjonującą ofertę, a za taką podobno uznana będzie kwota nie mniejsza niż 50 mln euro. W pewnej mierze potwierdza to fakt, że kolejna oferta FC Barcelony właśnie została odrzucona przez Bayern.

Wojciech Szczęsny ujawnił prawdę o relacjach z ojcem. Walnął prosto z mostu, nie brał jeńców

Bayern odrzuca kolejną ofertę. Barcelonę stać na jeszcze więcej?

Jak informuje „Bild” FC Barcelona złożyła kolejną ofertę za Lewandowskiego – 40 mln euro + 5 mln euro zmiennych. Bayern wciąż nie jest jednak usatysfakcjonowany i propozycję tę odrzucił. Była to już trzecia oferta złożona przez „Dumę Katalonii” i nie wiadomo, czy zdecyduje się ona na kolejne propozycje. „Blaugrana” walczy o każdy milion, bowiem znajduje się w dużych kłopotach finansowych, więc choć kolejne 5 czy 10 milionów zdają się nie być w tych czasach dużą kwotą, dla Barcelony może oznaczać barierę, która sprawi, że ostatecznie będzie musiała zrezygnować ze starań o „Lewego”.

Ohydna manipulacja Rosjan w sprawie Polaka. Te bzdury o Szymańskim mogli wymyślić tylko oni, szok

Lewandowski w Barcelonie? Kulisy transferu.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze