Robert Lewandowski OPUŚCIŁ TRENING! Gwiazdor Bayernu nie wybiegł na boisko

i

Autor: CyfraSport

Na konto Lewandowskiego popłyną ogromne pieniądze?! Złapaliśmy się za głowę po zobaczeniu, ile może mu zapłacić Barcelona

2022-04-29 14:05

W mediach ciągle przewija się temat przyszłości Roberta Lewandowskiego. W czwartek miało dojść do spotkania pomiędzy Pinim Zahavim - agentem Polaka, a działaczami Bayernu Monachium w celu ustalenia ewentualnego przedłużenia kontraktu dla jednego z najlepszych napastników na świecie. Cały czas w tle przewija się chęć pozyskania Lewandowskiego przez Barcelonę.

Przyszłość "Lewego" nie będzie znana, dopóki nie zostanie wydany oficjalny komunikat z jednej ze stron. Przed spotkaniem z władzami Bayernu, Pini Zahavi miał spotkać się z Mateu Alemanym - dyrektorem sportowym Barcelony, w celu zapewnienia zainteresowania "Dumy Katalonii" zasileniem klubu przez Polaka. Jak informuję Christian Falk - dziennikarz "Bild" - Hiszpanie nie powinni mieć problemu z żądaniami finansowymi Lewandowskiego. Zdaniem dziennikarza reprezentant Polski chce opuścić klub z Bawarii, jednak działacze niemieckiej drużyny za wszelką cenę powstrzymują "Lewego". Ponadto Barcelona miała zapewnić, że są w stanie zapłacić więcej niż 30 milionów euro brutto.

Sensacyjne wieści w sprawie Artura Boruca! Legendarny bramkarz miał podjąć decyzję, wielu fanów będzie zawiedzionych

Sonda
Czy Robert Lewandowski powinien opuścić Bayern Monachium?

Najbliższe rozmowy powinny roztrzygnąć przyszłość jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Bayern Monachium rozpoczął poszukiwania ewentualnego zastępcy Lewandowskiego, a miałby nim zostać gwiazdor Benfiki - Darwin Nunez. Na liście życzeń niemców pojawia się też Romelu Lukaku, którego przyszłość w Chelsea nie jest pewna ze względu na kłopoty finansowe przez sankcję nałożone na Romana Abramowicza. 

Rozpływają się nad reprezentantem Polski! Oczarował wszystkich, aż serce rośnie po tych komentarzach

Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego i reprezentacji
Najnowsze