Niedoszły piłkarz Górnika zostanie HOKEISTĄ?! Wszystko przez ZAKŁAD

2020-11-20 17:20 PSt
Lukas Podolski
Autor: East News Lukas Podolski

Lukas Podolski od wielu lat zapowiada, że chciałby swoją piłkarską karierę zakończyć w barwach Górnika Zabrze. Kibice 14-krotnego mistrza Polski, po początkowej fascynacji słowami byłego reprezentanta Niemiec, coraz bardziej sceptycznie podchodzą do tych szumnych zapowiedzi. Obecnie wiele wskazuje na to, że transfer Podolskiego do Górnika nie dojdzie do skutku przez… zmianę profesji wciąż jeszcze czynnego piłkarza!

Wszystko przez zakład, który 35-latek zawarł z kibicami hokejowego klubu z Kolonii – Koelner Haie. Podolski założył się z fanami, że ci nie będą w stanie wykupić stu tysięcy wirtualnych biletów. Cała akcja miała pomóc klubowi odzyskać płynność finansową. Drużyna z Kolonii wpadła bowiem w poważne kłopoty ekonomiczne i groziło jej nawet bankructwo. 130-krotny reprezentant Niemiec zakład przegrał, co oznacza, że będzie musiał założyć łyżwy, wziąć do ręki hokejowy kij i wystąpić w barwach „Rekinów”.

Jan Tomaszewski bez litości: Brzęczek jest do zwolnienia! | Futbologia

Póki co nie wiadomo, kiedy „Poldi” miałby stać się zawodnikiem Koelner Haie. Sam piłkarz do sprawy podchodzi jednak niezwykle poważnie. – Bardzo się cieszę, że udało się osiągnąć te 100 tysięcy biletów. Można tylko podziękować ludziom i firmom, które wzięły w tym udział. Kiedy wszystko trochę się uspokoi, usiądziemy z ludźmi z klubu i przedyskutujemy, co z tym dalej zrobimy. W każdym razie nie mogę się doczekać tego, by zostać zawodnikiem „Rekinów” – powiedział były reprezentant Niemiec.

Zaskakująca historia Roberta Lewandowskiego. Miał problem przez NAZWISKO

Lukas Podolski urodził się w Gliwicach, ale w bardzo młodym wieku trafił do Niemiec. To za zachodnią granicą uczył się piłkarskiego fachu i zadebiutował na seniorskim poziomie. Jego pierwszym poważnym klubem było 1. FC Koln. Następnie reprezentował także barwy Bayernu Monachium, Arsenalu, Interu Mediolan, Galatasaray Stambuł oraz japońskiego Vissel Kobe. Zanotował również 130 występów w niemieckiej reprezentacji, strzelił w nich 49 bramek.

Najnowsze