Niezwykłe wyróżnienie dla Tomasza Hajty! Jest też inny reprezentant Polski

2020-03-26 10:36
Tomasz Hajto
Autor: Przemysław Jach Tomasz Hajto

Choć o Tomaszu Hajcie ostatnio było słychać raczej w niezbyt pozytywnym kontekście, to były reprezentant Polski ma także powody do zadowolenia. Kibice klubu, w którym spędził cztery lata kariery - Schalke 04 Gelsekirchen, wybrali go bowiem do najlepszej jedenastki klubu w XXI wieku. Na środku obrony obok obecnego 47-latka pojawił się inny "Biało-czerwonych", Tomasz Wałdoch.

Hajto niejednokrotnie wracał w wypowiedziach w bardzo nostalgiczny sposób do czasów swojego pobytu w Schalke. Była to co prawda jego druga zagraniczna ekipa - po trzech latach w MSV Duisburg - ale to właśnie w S04 Polak święcił największe sukcesy. Wywalczył m.in. Puchar Niemiec, wicemistrzostwo tego kraju czy grał też z powodzeniem w Lidze Mistrzów. Duet na środku obrony tworzył wraz ze swoim rodakiem, Tomaszem Wałdochem.

Kumpel Szczęsnego powiedział co zrobi jak skończy kwarantannę. Niemożliwe!

Fantastyczna nić porozumienia, którą wypracowało dwóch Polaków, została doceniona przez fanów ekipy z Zagłębie Ruhry. Na swoim Twitterze wskazali polskich środkowych obrońców jako najlepszych stoperów swojej ekipy w całym XXI wieku! Takie wyróżnienie ze strony sympatyków popularnego i dużego klubu, jakim jest Schalke, bez wątpienia stanowi dla zainteresowanych powód do dumy oraz radości.

W ostatnim czasie o Hajcie było słychać w dużo mniej pozytywnej sprawie. Media obiegła informacja, że były reprezentant Polski pożyczył pieniądze od zbierającego na operację byłego piłkarza, Rafała Kośca, a potem - pomimo ponagleń - nie kwapił się ze zwrotem. Obaj panowie pozostają w kontakcie i umówili się na spłatę pożyczki w innym terminie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze