Polizei

i

Autor: PxHere

Trwają poszukiwania

Ojciec piłkarza zaginął. Nie ma z nim kontaktu od 5 dni! Zniknął tuż przed Wigilią

2022-12-28 14:53

Choć czas Świąt Bożego Narodzenia kojarzy nam się z ciepłą, rodzinną atmosferą, niestety w minionych dniach nie wszędzie tak było. Do tej grupy możemy zaliczyć m.in. piłkarza drugoligowego niemieckiego FC Magdeburg Kaia Bruenkera oraz jego najbliższych. Dzień przed Wigilią zaginął bowiem ojciec 28-latka. Choć od tego zdarzenia minęło już pięć dni i prowadzone są poszukiwania, zaginionego wciąż nie udało się odnaleźć.

Kim jest Kai Bruenker?

Kai Bruenker jest niemiecki piłkarzem występującym na pozycji środkowego napastnika. 28-latek swoją przygodę z piłką rozpoczynał w FC 08 Villingen, a następnie występował m.in. w barwach FC Kappel, SC Freiburg II, angielskiego Bradford czy SG Sonnenhof Grossaspach. Od lipca 2020 roku piłkarz gra w 1. FC Magdeburg, dla którego w bieżącym sezonie zanotował 11 meczów, w trakcie których zdobył jedną bramkę. Jego zespół występuje obecnie w drugiej lidze niemieckiej, po rundzie jesiennej zajmując przedostatnie miejsce w tabeli.

Cezary Kulesza żegna Andrzeja Iwana. Padły piękne słowa, wielka strata dla polskiej piłki

Ojciec Kaia Brueknera zaginął

Choć Kai Bruekner powinien powoli rozpoczynać przygotowania do startu rundy wiosennej, w ostatnich dniach jego umysł z pewnością zaprząta co innego. 23 grudnia zaginął bowiem ojciec piłkarza – Dirk. 61-latek ostatni raz widziany był dzień przed Wigilią, ok. godz. 20:30 w restauracji „Ott”. Dzień później policja szukała go za pomocą helikoptera oraz kamery termowizyjnej, niestety bezskutecznie. W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia w jego poszukiwaniach wzięło udział aż 400 osób. Niestety, aż do teraz Brueknera seniora nie udało się odnaleźć. Policja podkreśla, że wszelkie informacje nt. miejsca, w którym się znajduje mogą być niezwykle cenne.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Najnowsze