Szef PZPN żegna legendę

Cezary Kulesza żegna Andrzeja Iwana. Padły piękne słowa, wielka strata dla polskiej piłki

2022-12-27 15:25

Cezary Kulesza odniósł się do niezwykle smutnej informacji o śmierci Andrzeja Iwana. Szef PZPN w krótkim, specjalnym oświadczeniu na swoich mediach społecznościowych napisał, że utrata zawodnika jest naprawdę wielką stratą dla polskiego futbolu. Padły ważne słowa.

Cezary Kulesza odniósł się do wyjątkowo przykrej informacji, która obiegła polskie media. Dnia 27 grudnia 2022 roku w wieku 63 lat odszedł legendarny zawodnik Wisły Kraków - Andrzej Iwan. Były piłkarz pozostawił po sobie wielką pustkę. Szef Polskiego Związku Piłki Nożnej pożegnał zmarłego w wyjątkowo poruszających słowach. 

Cezary Kulesza żegna Andrzeja Iwana. Padły wyjątkowo poruszające słowa

Andrzej Iwan odszedł w wieku 63 lat dnia 27 grudnia 2022 roku, a sprawę jego śmierci skomentował w mediach społecznościowych szef Polskiego Związku Piłki Nożnej - Cezary Kulesza. Zarządca piłkarskiej centrali stwierdził, że odejście Iwana jest wielką stratą, a opinie, którymi dzielił się eks-zawodnik Wisły Kraków i Górnika Zabrze były wyjątkowo cenne i nieocenione. Sam Kulesza zapamięta Iwana także jako niezwykle barwną osobistość.

- Odszedł Andrzej Iwan. Wielki piłkarz, barwny człowiek, legenda Wisły Kraków. Jego opinie na tematy piłkarskie były niezwykle cenne. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci! - napisał Cezary Kulesza na swoich mediach społecznościowych.

Najnowsze